Užsakomieji kursai įmonėms ir institucijoms

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA rengia specializuotus lietuvių kalbos kursus Lietuvos Respublikos institucijų ir įmonių darbuotojams. Kursų metu taisyklingos sakytinės ar rašytinės dalykinės kalbos mokomi įvairių specialybių žmonės: teisininkai, žurnalistai, politikai, administracijos darbuotojai ir kt. Per paskaitas ugdomi iškalbos gebėjimai, lavinama tartis, mokoma viešosios kalbos ar pateikties kompozicijos, diskusijų kultūros. Taip pat analizuojama dalykinių raštų kalba, mokoma taisyklingos vartosenos, aptariama terminija. Seminarų temos derinamos pagal institucijų pageidavimus. Prieš kursus gali būti atliekamas įstaigos kalbos auditas. 

Kursų trukmė: 6 akad. val.
Kursų vieta: Kalbos ir kultūros institutas (adresas: Gedimino pr. 26, Vilnius). Vykstant į institucijos darbo vietą, kaina derinama atskirai.
Kvalifikacija: LINGUA LITUANICA įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą (įsak. 2011 m. vasario 3 d. Nr. IV-93)
Pažymėjimas: išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą
Kaina:

  • 5-10 įstaigos darbuotojai – 870 Eur 
  • 11-15 įstaigos darbuotojų –1155 Eur 
  • 16-20 įstaigos darbuotojų – 1340 Eur 

Registracija: kviečiame registruotis elektroniniu paštu info@lingualit.lt, atvykus į institutą arba INTERNETU

 

  •  Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą (įsak. 2011 m vasario 3 d. Nr. IV-93).
  • Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) naudotojas ir vykdo  viešuosius pirkimus elektroniniu būdu.
  • Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra įrašytas į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus (paž. 2016 m. gegužės 2 d. Nr. TS–2764).

TURITE KLAUSIMŲ?

  • Susisiekite info@lingualit.lt arba +37052313239, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!