Intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai suaugusiems

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia registruotis į Intensyvius lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus suaugusiems. Kursų metu siūloma įvairi kultūrinė programa: ekskursijos po Lietuvą, tradicinių patiekalų ragavimas, etnokultūros popietė, muziejų lankymas, susitikimai su Lietuvos ir užsienio menininkais. Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės.

Š.m. vasarą Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA siūlo papildomas vakarines ir dienines grupes:

Itensyvūs vakariniai lietuvių kalbos kursai Vilniuje vyks liepos 27 d. - rugpjūčio 10 d. Kursą sudaro 43 akademinės valandos: 37 akad. val. lietuvių kalbos pratybų ir 6 akad. val. apžvalginių Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitų. Paskaitos vyks ir šeštadieniais. Numatomos pradedančiųjų grupės.

Vakarinių kursų kaina: 412 EUR (dalinis mokėjimas: 200 EUR registracijos mokestis ir likusi kursų kaina 212 EUR)

Kursų vieta: Vilnius

Aiškinamoji kalba: anglų, rusų ir lietuvių.

Itensyvūs dieniniai lietuvių kalbos kursai Vilniuje vyks liepos 29 d. - rugpjūčio 9 d. Kursą sudaro 50 akademinių valandų: 44 akad. val. lietuvių kalbos pratybų ir 6 akad. val. apžvalginių Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitų. Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės.


Dieninių kursų kaina: 480 EUR (dalinis mokėjimas: 200 EUR registracijos mokestis ir likusi kursų kaina 280 EUR)

Kursų vieta: Vilnius

Aiškinamoji kalba: anglų, rusų, lietuvių.

Tuo pačiu metu vyks Vasaros kursai vaikams. Kviečiame dalyvauti šeimas!

Intensyvūs vakariniai lietuvių kalbos kursai Kaune vyks rugpjūčio 10 d. - rugpjūčio 24 d. Kursą sudaro 43 akademinės valandos: 37 akad. val. lietuvių kalbos pratybų ir 6 akad. val. apžvalginių Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitų. Paskaitos vyks ir šeštadieniais. Numatomos pradedančiųjų grupės.


Vakarinių kursų kaina: 412 EUR (dalinis mokėjimas: 200 EUR registracijos mokestis ir likusi kursų kaina 212 EUR)

Kursų vieta: Kaunas

Aiškinamoji kalba: anglų ir lietuvių.

REGISTRACIJA: el. paštu info@lingualit.lt, atvykus į institutą arba INTERNETU

Nuolaidos:

  • antram šeimos nariui taikoma 10% nuolaida,
  • kursų dalyviui, atsivedusiam draugą, taikoma 10% nuolaida

Pažymėjimai: kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.
 
Apmokėjimas: registracijos mokestį (200 EUR, registracijos mokestis yra negrąžinamas) arba visą kursų mokestį galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT81 7300 0100 9932 1166) arba grynaisiais.
Maitinimas į kursų kainą neįskaičiuotas.

Apgyvendinimas į kursų kainą neįskaičiuotas, tačiau rekomenduosime viešbutį arba svečių namus. Jei pageidaujate trumpalaikės buto nuomos Vilniaus centre, maloniai padėsime susirasti butą už papildomą 60 EUR mokestį.

Atvykimas: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA įsikūręs pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 26 (trečiame aukšte).

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?

  • Susisiekite info@lingualit.lt arba +37052313239, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!