e–kursas

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia mokytis lietuvių kalbos nuotoliniu būdu. E–kursas skirtas gyvenantiems užsienyje arba dėl kitų priežasčių negalintiems lankyti institute organizuojamų paskaitų.

Kodėl verta rinktis nuotolinį lietuvių kalbos kursą:

 • kursuose gali dalyvauti visi, kurie turi prieigą prie interneto;
 • patogus mokymosi būdas tiems, kurie daug keliauja, dirba ar dėl kitų priežasčių negali lankyti vakarinių ar dieninių kursų;
 • mokytis galima patogiu metu ir patogioje vietoje;
 • sutaupomos kelionės, apgyvendinimo, maitinimo išlaidos;
 • baigus nuotolinį lietuvių kalbos kursą išduodamas pažymėjimas;
 • baigus nuotolinį lietuvių kalbos kursą galima toliau mokytis aukštesnio lygio (A2) grupėje;
 • lietuvių kalbos kursas parengtas instituto specialistų;
 • kursą sudaro 100 akad. val ( ›90 akad. val. mokymasis naudojantis kursų medžiaga, atliekant užduotis, konsultuojantis su dėstytoju ir 10 akad. val. kursas su dėstytoju per Skype programą arba individualiai institute).

Ką reikia žinoti prieš pradedant mokytis nuotoliniu būdu?

Prieš pradedant mokytis nuotoliniu būdu reikia apmąstyti, kur mokysitės lietuvių kalbos. Labai svarbu, kad išsirinktumėte patogią ir ramią vietą, kad Jums niekas netrukdytų susikaupti. Susiplanuokite kada ir kiek kartų per savaitę prisėsite prie kompiuterio ir prisijungsite prie mokymosi aplinkos. Rekomenduojame mokytis keturis kartus per savaitę po 2 akademines valandas. Nuosekliai mokydamiesi ne taip greitai pavargsite ir būsite patenkinti  rezultatais!

 

Lietuvių kalbos pradmenų (A1 lygio) e–kursas

Šis kursas padės Jums žengti pirmuosius žingsnius su lietuvių kalba ir pasiekti A1 (Lūžio) mokėjimo lygį. Būdami kartu mes mokysimės:

 • bendrauti pačiose svarbiausiose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į paprastus klausimus, trumpai papasakoti apie save ar kitus žmones;
 • iš klausos atpažinti svarbiausias frazes apie šeimą, aplinką, kasdienį gyvenimą, laisvalaikį, suprasti labai aiškiai sakomą informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono ar kabineto numerį, darbo laiką ir pan.);
 • skaityti ir suprasti pačius paprasčiausius tekstus (raštelius, užrašus gatvėje ir pastatuose, skelbimus, transporto tvarkaraščius, informaciją apie kultūrinius renginius, prekes ir pan.);
 • rašyti trumpus tekstus (laišką, žinutę, sveikinimą), pildyti svarbiausias anketas (vardas, pavardė, pilietybė, šalis, kokias kalbas moka), parašyti pačią paprasčiausią informaciją apie save). 

Čia mes susipažinsime su gramatikos pagrindais, kurių prireiks norint suprasti ir vartoti būtiniausias frazes, skaitant ar rašant paprastus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, ne tik plėsime savo žodyną, bet pamažu imsime suprasti tuos, kurie yra aplink mus. 

Kursą sudaro 10 pagrindinių dalių, baigiamasis testas ir papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės. Kiekvienoje dalyje pateikiama dėstomoji medžiaga ir užduotys. Dėstomąją medžiagą sudaro bendravimo, gramatikos ir žodyno skyriai, kuriuose pristatomos svarbiausios su ta tema susijusios frazės, gramatikos taisyklės ir nauji žodžiai. Dėstomoji medžiaga įtvirtinama praktinėmis (savitikros) užduotimis. Jas atlikti palengvins papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės.

Kurso struktūra: iš viso kursui skiriama 100 akad. valandų. Dirbti individualiai numatyta 90 akad. val., tiesiogiai bendrauti su dėstytoju per Skype programą – 10 akad. val.

Kurso trukmė: 15 savaičių.

Pažymėjimas: kurso pabaigoje išduodamas pažymėjimas.

Kurso kaina: 350 EUR.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu info@lingualit.lt, atvykus į institutą arba INTERNETU

 

TURITE KLAUSIMŲ?

 • Susisiekite info@lingualit.lt arba +37052313239, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!