Spalis – LINGUA LITUANICA gerumo mėnuo

Nuo 2013 m. kasmet spalio mėnesį skelbiame „Gerumo mėnesiu” ir skatiname savo bendruomenę ir visus neabejingus visuomenės narius prisidėti. 

 

2022 m. taip pat dalinamės gerumu ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti nemokamą lietuvių kalbos kursą Ukrainos karo pabėgėliams. 

Institute nuotoliniu būdu nemokamai jau mokėsi beveik 300 suaugusių, o gyvai mokėsi ir grupė vaikų iš Ukrainos.

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA siūlo nemokamą lietuvių kalbos pradmenų kursą Ukrainos karo pabėgėliams. Paskaitos vyks gyvai, LINGUA LITUANICA institute, Gedimino pr. 26, Vilnius.

Registruojantis į kursus būtina pateikti Registracijos Migracijos departamente kortelę.

 

Lietuvių kalbos pradmenų kursas (1 dalis)

Kurso pradžia: 2022-11-22.
Kurso pabaiga: 2022-12-22.
Tvarkaraštis: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30-20.00.
Trukmė: 20 akad.val.
Aiškinamoji kalba: rusų.

REGISTRACIJA 

Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai.

 

2021 m. džiaugiamės galėję finansiškai paremti:

Akciją „Maltiečių sriuba“. Paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ tikslas – padėti garbingo amžiaus ir neįgaliems žmonėms bent sudurti galą su galu. Maltiečiai tokius žmones lanko su karšto maisto dubenėliu, produktų, būtiniausių priemonių lauknešėliu, padeda buityje, rūpinasi priežiūros reikalais ir taip tampa jų šeimos nariais.

Kasmetinį labdaringą renginį „Blossom of hope“, kuriame renkamos lėšos skiriamos krūties vėžio diagnostikai.

Poezijos vakarą “Po lietuvių kalbos ir kultūros  skėčiu”, kurio metu užsieniečiai, gyvenantys Lietuvoje, bei svečiai iš įvairių pasaulio kampelių deklamuoja lietuvių poezijos kūrinius bei atlieka lietuvių liaudies dainas. Renginio tikslas - skatinti lietuvių kalbos mokymąsi, užsienio bendruomenių integraciją Lietuvoje ir skirtingų kultūrų bendrystę.

Norime pasidžiaugti, kad Lingua Lituanica institutas tęsia gražias tradicijas ir spalio mėnesį dalinasi gerumu! 2020 m. institutas skyrė paramą Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos Maltiečių sriubos akcijai.

2019 m. Gerumo mėnesį kvietėme savanoriauti Lietuvos aklųjų bibliotekoje ir įgarsinti knygų, apsakymų.

Ačiū visiems prisidėjusiems!

Mes už silpnesnius!

Kvietėme paremti gyvūnų globos namus „Tautmilės prieglaudėlė", o mėnesio pabaigoje vykome aplankyti beglobių gyvūnų ir įteikėme paaukotus pinigus ir įvairias dovanas. Per ankstesnes akcijas buvo paaukoti 937 eurai.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!