Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia moksleivius mokytis anglų kalbos e-kurse „THINK GLOBAL“. Dalyvių laukia nepamirštama virtuali programa, kurios metu jie susipažins su anglakalbių šalių tradicijomis, žmonėmis, gamta, išradimais, mokslu ir kt. Mokiniai anglų kalbos įgūdžius lavins ne tik diskutuodami aktualiomis temomis, darydami įvairias individualias ir grupines užduotis, bet ir klausydamiesi svečių iš Škotijos, Anglijos, Australijos. Nepraleiskite progos iš arčiau susipažinti su kitomis šalimis, išgirsti natūralią kalbą ir patobulinti anglų kalbos žinias.

Kviečiame rinktis patogiausią laiką mokytis: 

  • nuo spalio 14 d. 
  • nuo 2021 m. sausio mėn. 

Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA: el. paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

E-kurso metu:

  • Pasižvalgysime po Ameriką, Angliją, Australiją ir Naująją Zelandiją, Indiją, Kanadą, Singapūrą ir kitas šalis, kuriose kalbama angliškai.
  • Gilinsimės ir diskutuosime įvairiomis aktualiomis temomis (tradicijos, mokslas, gamta ir kt.).
  • Rengsime pateiktis, plėsime žodyną ir lavinsime kalbėjimo įgūdžius.
  • Susipažinsime su svečiais iš užsienio, išklausysime jų šalių prisistatymus, diskutuosime.

Tvarkaraštis: derinamas pagal poreikius. Planuojame kalbėjimo sesijas organizuoti kartą per savaitę po 2 akad. val.  Nuotolinio mokymosi medžiagą virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle dalyviai gali peržiūrėti ir užduotis atlikti jiems patogiu metu. 

Kalbos mokėjimo lygis: A2 / B1. 

Grupė: iki 10 asmenų. 

Kurso trukmė – 40 akad. val. (1 akad.val. yra 45 minutės): 20 akad.val. mokomasi nuotolinio mokymosi aplinkoje Moodle ir 20 akad.val. vyksta kalbėjimo sesijos su dėstytoju ir kurso dalyviais. Diskusijos, dalijimasis patirtimi kurso forume – neribojamas. 

Kaina vienam asmeniui: 200 EUR (100 EUR + 100 EUR). Vieta e-kurse rezervuojama po registracijos mokesčio apmokėjimo. Registracijos mokestis yra 100 EUR, jis įskaičiuotas į e-kurso kainą, bet nėra grąžinamas. Užpildžius registraciją, atsiųsime mokėjimo informaciją ir prašysime išsirinkti, kurį kurso laiką rinksitės. Likusi suma sumokama iki e-kurso pradžios. 

Į kursų kainą įskaičiuota: kursas nuotolinio mokymosi aplinkoje Moodle, kalbėjimo sesijos, pažymėjimai. 

Pažymėjimas: išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą. 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!