INTENSYVŪS LIETUVIŲ KALBOS VASAROS KURSAI

Intensyvūs lietuvių kalbos vasaros kursai institute LINGUA LITUANICA vyks 2016 m. rugpjūčio 1-13 d. Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės. Kursą sudaro 50 akademinių valandų: 44 akad. val. lietuvių kalbos pratybų ir 6 akad. val. apžvalginių Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitų. Kalbos ir kultūros institute taikomi įvairūs mokymo metodai, padedantys greičiau išmokti kalbą ir laisviau jaustis aplinkoje. Kursų metu siūloma įvairi kultūrinė programa: ekskursijos po Lietuvą su LINGUA LITUANICA gidais, tradicinių patiekalų ragavimas, šakočio kepimas, etnokultūros popietė, vakaronės, ekskursijos po Lietuvos muziejus, susitikimai su garsiais Lietuvos žmonėmis ir Lietuvoje gyvenančiais užsieniečiais.

Rugpjūčio 1-12 d. vyks intensyvūs lietuvių kalbos kursai ir vaikams, todėl kviečiame registruotis į kursus visą šeimą!

 

Aiškinamosios  kalbos: anglų, rusų, prancūzų, italų, lietuvių kalbos.

Kaina ir pažymėjimai: Vasaros kursų kaina suaugusiems (50 akad. val.) – 450 EUR, vaikų vasaros kursai (20 akad. val.) 174 EUR. Kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.

Registracijos mokestis: Suaugusiems 116 EUR, vaikams 50 EUR  (Registracijos mokestis įskaičiuotas į kursų kainą). Registruotis galima internetu:  www.lingualit.lt, elektroniniu paštu: info@lingualit.lt arba atėjus į institutą.

Apgyvendinimas į kursų kainą neįskaičiuotas, tačiau rekomenduosime viešbutį arba svečių namus. Taip pat siūlome apgyvendinimą šeimose. Vienos savaitės kaina su pusryčiais 184 EUR. Jei pageidaujate trumpalaikės buto nuomos Vilniaus centre, maloniai padėsime susirasti patogų butą už papildomą 60 EUR mokestį.

Atvykimas: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA įsikūręs pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr, 26.

Kaip mus rasti?

Nuo autobusų ar traukinių stoties: atvykę į Vilnių važiuokite iki stotelės Vinco Kudirkos aikštė 1G arba 53 autobusais arba 2 troleibusu. Išlipę stotelėje eikite tiesiai Gedimino prospektu iki LINGUA LITUANICA instituto.

Nuo oro uosto: Vilniaus oro uostas yra įsikūręs atokiau nuo miesto, tačiau miesto centrą galima pasiekti viešuoju transportu. 3G autubusu pavažiuokite iki Juozo Tumo-Vaižganto stotelės ir nuo jos Gedimino prospektu ateikite iki instituto, arba su 1 ar 2 autobusu nuvažiuokite iki traukinių ir autobusų stoties.

Čia galite peržiūrėti bilietus ir kainas: https://www.vilniustourism.lt/informacija/transportas/viesasis-transportas/

Taksi paslaugos: taksi paslaugų  mokestis už kilometrą nuo 1 Eur. Čia galite rasti Taksi telefonų numerius: https://www.vilniustourism.lt/informacija/transportas/taksi/

Pasiėmimas nuo oro uosto: Jums pageidaujant už papildomą 20 EUR mokestį LINGUA LITUANICA darbuotojai gali atvykti Jūsų pasitikti.

Maitinimas į kursų kainą neįskaičiuotas. Netoli LINGUA LITUANICA instituto yra nemažai vietų, kur galima skaniai pavalgyti. Gedimino prospekte daug kavinių, restoranų, picerijų, barų ir užeigų. Jei pageidaujate už papildomą mokestį parinksime artimiausią restoraną ir pasiūlysime dienos pietus.

Turite klausimų?

Susisiekite info@lingualit.lt, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

 

Rekomenduojame apsistoti