Intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai suaugusiems

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia registruotis į Intensyvius lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus suaugusiems. Kursų metu siūloma įvairi kultūrinė programa: ekskursijos po Lietuvą, tradicinių patiekalų ragavimas, etnokultūros popietė, muziejų lankymas, susitikimai su Lietuvos ir užsienio menininkais. Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės.

 

Intensyvūs dieniniai lietuvių kalbos kursai Vilniuje vyks rugpjūčio 3 - 14 d. Kursą sudaro 50 akademinių valandų: 44 akad. val. lietuvių kalbos pratybų ir 6 akad. val. apžvalginių Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitų. Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės.


Dieninių kursų kaina: 480 EUR (dalinis mokėjimas: 200 EUR registracijos mokestis ir likusi kursų kaina 280 EUR)

Kursų vieta: Vilnius

Aiškinamoji kalba: anglų, rusų, lietuvių.

Tuo pačiu metu vyks Vasaros kursai vaikams. Kviečiame dalyvauti šeimas!

REGISTRACIJA: el. paštu info@lingualit.lt, atvykus į institutą arba INTERNETU

Nuolaidos:

  • antram šeimos nariui taikoma 10% nuolaida,
  • kursų dalyviui, atsivedusiam draugą, taikoma 10% nuolaida

Pažymėjimai: kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.
 
Apmokėjimas: registracijos mokestį (200 EUR, registracijos mokestis yra negrąžinamas) arba visą kursų mokestį galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT81 7300 0100 9932 1166) arba grynaisiais.
Maitinimas į kursų kainą neįskaičiuotas.

Apgyvendinimas į kursų kainą neįskaičiuotas, tačiau rekomenduosime viešbutį arba svečių namus. Jei pageidaujate trumpalaikės buto nuomos Vilniaus centre, maloniai padėsime susirasti butą už papildomą 60 EUR mokestį.

Atvykimas: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA įsikūręs pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 26 (trečiame aukšte).

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!