Lietuvių kalbos pradmenų (A1 lygio) e–kursas

Lietuvių kalbos A1 lygio e-kursas yra virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle. Prie šios aplinkos jungiamasi su unikaliu naudotojo vardu ir slaptažodžiu, o mokytis galima bet kuriuo jums patogiu laiku. Papildomai nieko nereikia instaliuoti.

Kursą sudaro 10 pagrindinių dalių, baigiamasis testas ir papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės. Kiekvienoje dalyje pateikiama dėstomoji medžiaga ir užduotys. Dėstomąją medžiagą sudaro bendravimo, gramatikos ir žodyno skyriai, kuriuose pristatomos svarbiausios su ta tema susijusios frazės, gramatikos taisyklės ir nauji žodžiai. Dėstomoji medžiaga įtvirtinama praktinėmis (savitikros) užduotimis. Jas atlikti palengvins papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės.

Lietuvių kalbos A1 lygio e-kursas padės Jums žengti pirmuosius žingsnius su lietuvių kalba ir pasiekti A1 (Lūžio) mokėjimo lygį. Būdami kartu mes mokysimės:

  • bendrauti pačiose svarbiausiose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į paprastus klausimus, trumpai papasakoti apie save ar kitus žmones;
  • iš klausos atpažinti svarbiausias frazes apie šeimą, aplinką, kasdienį gyvenimą, laisvalaikį, suprasti labai aiškiai sakomą informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono ar kabineto numerį, darbo laiką ir pan.);
  • skaityti ir suprasti pačius paprasčiausius tekstus (raštelius, užrašus gatvėje ir pastatuose, skelbimus, transporto tvarkaraščius, informaciją apie kultūrinius renginius, prekes ir pan.);
  • rašyti trumpus tekstus (laišką, žinutę, sveikinimą), pildyti svarbiausias anketas (vardas, pavardė, pilietybė, šalis, kokias kalbas moka), parašyti pačią paprasčiausią informaciją apie save). 

Čia mes susipažinsime su gramatikos pagrindais, kurių prireiks norint suprasti ir vartoti būtiniausias frazes, skaitant ar rašant paprastus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, ne tik plėsime savo žodyną, bet pamažu imsime suprasti tuos, kurie yra aplink mus.

 

 

 

REGISTRACIJA: elektroniniu paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Papildoma informacija

  • Lietuvių kalbos A1 lygio e-kurso struktūra: iš viso kursui skiriama 100 akad. valandų (1 akad.val. yra 45 minutės). Mokytis individualiai virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle numatyta 90 akad. val., tiesiogiai bendrauti su dėstytoju ar per Skype programą – 10 akad. val. Rekomenduojama po kiekvienos kurso dalies suplanuoti individualią paskaitą su dėstytoju.
  • Pažymėjimas: kurso pabaigoje išduodamas pažymėjimas.
  • Kurso kaina: 450 EUR. Kurso mokestį galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).
  • Kurso prieiga suteikiama 6 mėnesiams.
  • Po šio kurso galima toliau mokytis Lietuvių kalbos pagrindų (A2) e–kurse. 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!