LIETUVIŲ KALBOS pagrindų (A2 LYGIO) E–KURSAS

Lietuvių kalbos A2 lygio e-kursas yra virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle. Prie šios aplinkos jungiamasi su unikaliu naudotojo vardu ir slaptažodžiu, o mokytis galima bet kuriuo jums patogiu laiku. Papildomai nieko nereikia instaliuoti.

Kursą sudaro 10 pagrindinių dalių, baigiamasis testas ir papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės. Kiekvienoje dalyje pateikiama dėstomoji medžiaga ir užduotys. Dėstomąją medžiagą sudaro bendravimo, gramatikos ir žodyno skyriai, kuriuose pristatomos svarbiausios su ta tema susijusios frazės, gramatikos taisyklės ir nauji žodžiai. Dėstomoji medžiaga įtvirtinama praktinėmis (savitikros) užduotimis. Jas atlikti palengvins papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės.

 

Lietuvių kalbos pagrindų (A2 lygio) kurse mokoma:

  • bendrauti trumpais ir aiškiais sakiniais žinomomis temomis įprastose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į klausimus, papasakoti apie save, šeimą, darbą, studijas, pomėgius, kasdienį gyvenimą, sveikatą, pasiteirauti kito žmogaus  informacijos;
  • iš klausos suprasti  sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su kasdieniais dalykais, įvairią faktinę informaciją  tiesiogiai iš kito žmogaus, per radiją, televiziją, garsiakalbį  (kultūrinių renginių laiką ir vietą, paslaugų kainą, namų darbų užduočių numerius ir pan.);
  • skaityti ir suprasti kasdieniame gyvenime skaitomus tekstus, instrukcijas, receptus, TV ir radijo programas, taip pat suprasti  neilgų aiškios sandaros adaptuotų tekstų esmę ir svarbiausias detales;
  • rašyti trumpus asmeninius laiškus, sveikinimus, kvietimus,  prašymus, skelbimus, pildyti įvairias anketas, užrašyti informaciją kitiems ir pan.

 

 

 

REGISTRACIJA: elektroniniu paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Papildoma informacija

  • Kurso struktūra: iš viso kursui skiriama 100 akad. valandų. Dirbti individualiai numatyta 90 akad. val., tiesiogiai bendrauti su dėstytoju ar per Skype programą – 10 akad. val. Rekomenduojama po kiekvienos kurso dalies suplanuoti individualią paskaitą su dėstytoju.
  • Pažymėjimas: kurso pabaigoje išduodamas pažymėjimas.
  • Kurso kaina: 450 EUR. Kurso mokestį galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166). 
  • Kurso prieiga suteikiama 6 mėnesiams.
  • Po šio kurso galima toliau mokytis lietuvių kalbos B1 lygiu.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!