Rusų kalbos kursai pradedantiems

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti rusų kalbos kursus pradedantiems. Paskaitos vyks su gimtakalbe dėstytoja mažoje grupėje, nuotoliniu būdu. 

REGISTRACIJA: el. paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Šis kursas skirtas klausytojams, kurie jau yra žengę pirmuosius žingsnius su rusų kalba ir turi kalbos pagrindus: moka skaityti, supranta nedidelės apimties kasdienio pobūdžio tekstus, gali atsakyti į paprastus klausimus: "Kiek dabar valandų? Koks šiandien oras? Kaip praleidote savaitgalį?".

Jei nesate tikri, ar šis kursas jums tinka, parašykite mums el. paštu info@lingualit.lt ir mes patikrinsime jūsų kalbos mokėjimo lygį.

Šiuo kurso metu gilinsimės į komunikacines temas, situacijas ir gramatiką. Taip pat skirsime laiko klausymo ir kalbėjimo lavinimui. Kursas taip pat padės pagerinti tarimą ir (ar) atsikratyti akcento.

Kursų pabaigoje galėsite vartoti pagrindines gramatines formas, kalbėti paprastomis temomis, palaipsniui paversdami savo pasyvų žodyną į aktyvųjį bei praktiškai pritaikyti įgytas žinias.

Pažymėjimas: išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai.

Papildoma informacija

  • Praleidus paskaitų, atsiunčiami namų darbai ir kita aktuali informacija.
  • Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai.
  • Mokomosios medžiagos mokestis yra įskaičiuotas į kurso kainą.
  • Registracijos mokestis (100 EUR) yra įskaičiuotas į kurso kainą. Registracijos mokestis negrąžinamas. Vieta kurse rezervuojama sumokėjus registracijos mokestį.
  • Apmokėjimas: registracijos arba kurso mokestį galima sumokėti grynaisiais institute arba pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).

 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!