LIETUVIŲ KALBOS PAGRINDŲ KURSAI

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti lietuvių kalbos pagrindų (A2 lygis) kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

1. Intensyvus A2 lygio lietuvių kalbos ir kultūros kursas (nuotoliniu būdu)

Data: nuo rugpjūčio 1 d. iki 22 d. 

Kurso trukmė: 80 akad. val.

Kurso struktūra:

30 akad.val. – tiesioginės paskaitos su dėstytoju. Paskaitos vyks mažoje grupėje nuotoliniu būdu pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 18.30-20.00 (Lietuvos laiku). Paskaitos nebus rugpjūčio 15 d. 

44 akad.val. – lietuvių kalbos kursas Moodle aplinkoje,

6 akad.val. – virtuali kultūrinė programa.

Aiškinamosios kalbos: anglų, rusų, lietuvių. 

Kaina: 380 EUR. 

Baigus šį kursą toliau galima mokytis B1 lygio programoje. 

2. Lietuvių kalbos A2 lygio pirmos dalies kursas (nuotoliniu būdu)

Pradžia: 2022-09-26.
Pabaiga: 2022-12-21.
Tvarkaraštis: pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30-20.00.
Trukmė: 50 akad.val.
Aiškinamoji kalba:  anglų, rusų.
Kaina: 290 EUR.

Po šio kurso kviečiame toliau mokytis A2 lygio antros dalies programoje. 

REGISTRACIJA:  el. paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Lietuvių kalbos pagrindų kursas skirtas tiems, kurie jau yra pramokę lietuvių kalbos ir nori tobulinti savo gebėjimus suprasti, kalbėti, rašyti ir skaityti A2 mokėjimo lygiu. Atliksime įvairias kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis pagal prof. dr. Irenos Kruopienės, Agnės Strolytės ir Lauros Pociūtės-Grušienės parengtą mokomąją medžiagą Pasikalbėkime. Būdami kartu mes mokysimės:

  • bendrauti trumpais ir aiškiais sakiniais žinomomis temomis įprastose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į klausimus, papasakoti apie save, šeimą, darbą, studijas, pomėgius, kasdienį gyvenimą, sveikatą, pasiteirauti kito žmogaus  informacijos;
  • iš klausos suprasti  sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su kasdieniais dalykais, įvairią faktinę informaciją  tiesiogiai iš kito žmogaus, per radiją, televiziją, garsiakalbį  (kultūrinių renginių laiką ir vietą, paslaugų kainą, namų darbų užduočių numerius ir pan.);
  • skaityti ir suprasti kasdieniame gyvenime skaitomus tekstus, instrukcijas, receptus, TV ir radijo programas, taip pat suprasti  neilgų aiškios sandaros adaptuotų tekstų esmę ir svarbiausias detales;
  • rašyti trumpus asmeninius laiškus, sveikinimus, kvietimus,  prašymus, skelbimus, pildyti įvairias anketas, užrašyti informaciją kitiems ir pan.
  • Čia mes mokysimės gramatikos pagrindų, reikalingų norint suprasti ir vartoti lietuvių kalbą kasdienėje aplinkoje, skaitant ar rašant nesudėtingus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, plėsime savo žodyną ir geriau suprasime kitus.

Tam prireiks nemažai grupinio ir savarankiško darbo, o svarbiausia – Jūsų noro kalbėti viena iš seniausių indoeuropiečių kalbų.

Papildoma informacija

  • Praleidus paskaitų, atsiunčiami namų darbai ir kita aktuali informacija.
  • Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai. 
  • Mokomosios medžiagos mokestis yra įskaičiuotas į kurso kainą.
  • Apmokėjimas: kurso mokestį galima sumokėti  grynaisiais institute arba pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).  

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!