lietuvių kalbos pradmenų kursai

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti lietuvių kalbos kursus pradedantiems (A1 lygis) grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

1. Lietuvių kalbos A1 lygio pirmos dalies kursas (institute)

Pradžia: 2022-05-23.
Pabaiga: 2022-07-18.
Tvarkaraštis: pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 19.00-20.30.
Trukmė: 50 akad.val. 
Aiškinamoji kalba: rusų.
Kaina: 290 EUR. Kaina su nuolaida Ukrainos karo pabėgėliams: 240 EUR. 

Po šio kurso kviečiame toliau mokytis A1 lygio antros dalies programoje.

2. Lietuvių kalbos A1 lygio antros dalies kursas (institute)

Pradžia: 2022-05-10.
Pabaiga: 2022-06-28.
Tvarkaraštis: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.40-20.10(LTU laiku).
Trukmė: 30 akad.val.
Aiškinamoji kalba:  anglų, rusų.
Kaina: 158 EUR.

Po šio kurso kviečiame toliau mokytis A2 lygio programoje. 

3. Intensyvus A1 lygio lietuvių kalbos ir kultūros kursas (nuotoliniu būdu)

Data: nuo rugpjūčio 1 d. iki 22 d.
Kurso trukmė: 80 akad. val.
Kurso struktūra:
30 akad.val. – tiesioginės paskaitos su dėstytoju. Paskaitos vyks mažoje grupėje nuotoliniu būdu pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 9.00-10.30 (Lietuvos laiku). Paskaitos nebus rugpjūčio 15 d.
44 akad.val. – lietuvių kalbos kursas Moodle aplinkoje,
6 akad.val. – virtuali kultūrinė programa.
Aiškinamosios kalbos: anglų, rusų, lietuvių.
Kaina registruojantis iki 2022-06-01: 285 EUR. Reguliari kaina: 380 EUR.

Po šio kurso kviečiame toliau mokytis A2 lygio programoje. 

REGISTRACIJA:  el. paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Lietuvių kalbos pradmenų kursas padės Jums žengti pirmuosius žingsnius su lietuvių kalba ir pasiekti A1 (Lūžio) mokėjimo lygį. Atliksime įvairias kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis pagal prof. dr. Irenos Kruopienės parengtą mokomąją medžiagą Susipažinkime. Būdami kartu mes mokysimės:

  • bendrauti pačiose svarbiausiose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į paprastus klausimus, trumpai papasakoti apie save ar kitus žmones;
  • iš klausos atpažinti svarbiausias frazes apie šeimą, aplinką, kasdienį gyvenimą, laisvalaikį, suprasti labai aiškiai sakomą informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono ar kabineto numerį, darbo laiką ir pan.);
  • skaityti ir suprasti pačius paprasčiausius tekstus (raštelius, užrašus gatvėje ir pastatuose, skelbimus, transporto tvarkaraščius, informaciją apie kultūrinius renginius, prekes ir pan.);
  • rašyti trumpus tekstus (laišką, žinutę, sveikinimą), pildyti svarbiausias anketas (vardas, pavardė, pilietybė, šalis, kokias kalbas moka), parašyti pačią paprasčiausią informaciją apie save.).

Čia mes susipažinsime su gramatikos pagrindais, kurių prireiks norint suprasti ir vartoti būtiniausias frazes, skaitant ar rašant paprastus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, ne tik plėsime savo žodyną, bet pamažu imsime suprasti tuos, kurie yra aplink mus. Tam prireiks nemažai grupinio ir savarankiško darbo, o svarbiausia – Jūsų noro kalbėti viena iš seniausių indoeuropiečių kalbų. 

Papildoma informacija

  • Praleidus paskaitų, atsiunčiami namų darbai ir kita aktuali informacija.
  • Prireikus paskaitas galima lankyti nuotoliniu būdu. 
  • Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai. 
  • Mokomosios medžiagos mokestis yra įskaičiuotas į kurso kainą.
  • Registracijos mokestis (100 EUR) yra įskaičiuotas į kurso kainą. Registracijos mokestis negrąžinamas. Vieta kurse rezervuojama sumokėjus registracijos mokestį. 
  • Apmokėjimas: registracijos arba kurso mokestį galima sumokėti grynaisiais institute arba pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!