Kviečiame vaikus į vasaros kursus! Kaip ir kasmet, vasarą LINGUA LITUANICA institutas rengia kursus vaikams. Pamokos vyksta nedidelėmis grupėmis ir individualiai

Lietuvių kalbos užsiėmimai diferencijuojami, atsižvelgiant į vaikų lietuvių kalbos mokėjimo lygį, gebėjimus ir pan. Šiuose kursuose taikomi aktyvūs mokymo(si) metodai, kurie padeda įtvirtinti naujus žodžius ir ugdo vaikų kalbinius, skaitymo ir rašymo gebėjimus.

Lietuvių kalbos užsiėmimų edukacinė nauda: padeda pagilinti, praplėsti vaikų jau turimas lietuvių kalbos žinias. Šie kursai suteiks ne tik naujų žinių, bet ir atradimų, pažinimo džiaugsmą bei paskatins vaikus ir toliau kryptingai mokytis lietuvių kalbos.

 

REGISTRACIJA: elektroniniu paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

 
  • ADD_lingua_lituanica.jpg
     
  • IMG_20170804_135327.jpg
     
  • summer_school_for_children.jpg
     

Kursų pradžia: kursai grupėmis vyks rugpjūčio 3-7 d. Užsiėmimai vyks nuo 9 val. iki 17 val. pirmadieniais – penktadieniais. Individualūs kursai vyksta visus metus. 

Trukmė: 30 akad. val. 

Aiškinamosios  kalbos: anglų, rusų, lietuvių kalbos.

Vieta: Gedimino pr. 26, Vilnius.

Pažymėjimai:  kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.  

Kaina: 250 EUR (registracijos mokestis 100 EUR + likusi suma 150 EUR).

Maitinimas: į kursų kainą įskaičiuoti užkandžiai. Pietus kviečiame įsidėti (pietų metu galėsime juos pašildyti) arba už papildomą mokestį pietus galima užsakyti. Be to, pietų metu (11:30-13:00) tėveliai gali ateiti ir pasiimti vaikus pietauti, o vėliau grįžti į pamokas. 

Mokymosi priemonės: į kursų kainą įskaičiuotos mokymosi priemonės ir dovanėlės.

Nuolaidos: antram šeimos nariui taikoma 10 % nuolaida. Atsivedus draugą taikoma 10% nuolaida.

Apmokėjimas: registracijos mokestį (100 EUR) arba visą kursų mokestį (250 EUR) galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT81 7300 0100 9932 1166) arba grynaisiais.

 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!