MOKANČIŲJŲ LYGIO LIETUVIŲ KALBOS KURSAS (B2 LYGIS)

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia studijuoti lietuvių kalbą B2 lygiu. Paskaitos vyks mažoje grupėje nuotoliniu būdu.

Lietuvių kalbos B2 lygio pirmos dalies kursas (nuotoliniu būdu)

Kurso pradžia: 2023-10-19.

Kurso pabaiga: 2023-12-12.

Tvarkaraštis: antradieniais ir ketvirtadieniais 19.15-20.45.

Kurso trukmė: 50 akad.val. (30 akad.val. mokymosi grupėje per Skype programą ir 20 akad.val. mokymosi virtualioje Moodle sistemoje).

Kaina: 260 EUR.

Mokomoji medžiaga: įskaičiuota į kurso kainą.

Dėstytoja: doc.dr. Agnė
Kurso kodas: 1141

Paskaitų nebus 2023-11-02.

 

 

 

REGISTRACIJA: el. paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

Mokančiųjų lygio lietuvių kalbos kursas skirtas tiems, kas norėtų patobulinti savo kalbą ir pasiekti B2 (Aukštumos) mokėjimo lygį. Atliksime įvairias kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis pagal prof. dr.  Irenos Kruopienės ir Dainos Balčienės parengtą mokomąją medžiagą TobulėkimeBūdami kartu mes mokysimės:

  • gana laisvai ir spontaniškai bendrauti,  dalyvauti diskusijose, kurių kontekstas gerai žinomas, pateikti ir pagrįsti savo nuomonę, aiškiai ir išsamiai apibūdinti įvairius dalykus, kurie susiję su mūsų interesais, paaiškinti savo požiūrį, pateikti įvairių nuomonių pranašumus ir trūkumus;
  • iš klausos suprasti sudėtingų tekstų tiek konkrečiomis, tiek abstrakčiomis temomis pagrindines mintis, taip pat ir specializuotas diskusijas profesinėmis temomis, suprasti filmų, TV žinių ir laidų apie kasdienius dalykus esmę;
  • skaityti straipsnius ir pranešimus, kuriuose keliamos šiuolaikinės problemos, reiškiamas tam tikras autoriaus požiūris ir nuomonė, suprasti neilgo šiuolaikinės prozos kūrinio esmę;
  • rašyti aiškų detalų tekstą įvairiomis temomis ir paaiškinti savo požiūrį svarstomais klausimais. rašyti rašinį ar ataskaitą,  pateikti duomenis, nurodyti priežastis,  rašyti laiškus ir nuosekliai išdėstyti įvykius.
  • Čia mes mokysimės tinkamai vartoti  įvairias gramatikos konstrukcijas, veiksmažodines dalyvių, pusdalyvių ir padalyvių formas,  tinkamai vartoti teksto siejimo priemones ir pan. Mokydamiesi ne tik naujų žodžių, bet ir vaizdingosios leksikos plėsime savo žodyną įvairiomis temomis. 

Papildoma informacija

  • Praleidus paskaitų, atsiunčiami namų darbai ir kita aktuali informacija. 
  • Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai. 
  • Mokomosios medžiagos mokestis yra įskaičiuotas į kurso kainą.
  • Apmokėjimas: kurso mokestį galima sumokėti grynaisiais institute arba pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!