Naujienos

26

spalis

2022

slava_Ukraini_1_4.png

Nuo 2013 m. kasmet spalio mėnesį skelbiame „Gerumo mėnesiu”. Šiemet taip pat dalinamės gerumu ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti nemokamą lietuvių kalbos kursą Ukrainos karo pabėgėliams.

25

spalis

2022

anglu_kalbos_kursai_2.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia tobulinti anglų kalbos žinias su patyrusiais dėstytojais. Nuo rugsėjo mėnesio formuojamos šnekamosios ir dalykinės kalbų grupės. 

12

spalis

2022

Lietuviu_kalbos_kursai_grupems.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

Prieš kursus dalyviams nemokamai gali būti nustatomas kalbos mokėjimo lygis ir priskiriama grupė.

11

spalis

2022

Praktiniai_lietuviu_kalbos_redagavimo_kursai_2022_11_1.png

Maloniai kviečiame nuo 2022 m. lapkričio 24 d. nuotoliniu būdu dalyvauti Praktiniuose lietuvių kalbos redagavimo kursuose redaktoriams, kalbos tvarkytojams, žiniasklaidos, leidyklų darbuotojams, vertėjams ir kitiems kalbos vartotojams.

 

06

spalis

2022

parodos_atidarymas_1.jpg

Mokytojų diena paminėta ypatingai: Kalbos ir kultūros institute „Lingua Lituanica“ atidaryta kuršėniškės lituanistės, tautodailininkės, nuostabiai darbščios, kūrybingos ir sąmojingos žemaitės Sigitos Lukienės tapybos darbų paroda. Renginyje susitiko ir apie bendrus ateities planus su LKD Valdybos pirmininke pasikalbėjo Kuršėnų skyriaus ir „Lingua Lituanica“ grupės narės. Paroda veiks iki sausio. Į Sigitos Lukienės darbus kasdien žvelgs lietuvių kalbos kursų lankytojai ir iš jų semsis įkvėpimo ir idėjų pažindami lietuvių kalbą, Lietuvą ir jos žmones.

29

Rugsėjis

2022

viber_image_2022_09_28_09_34_24_976_1.jpg

Rugsėjo 23 d. Kalbos ir kultūros institute LINGUA LITUANICA vyko Algimanto Kačiuškos knygos „Šaškių kompozicija Lietuvoje“ sutiktuvės. Renginį vedė instituto direktorė prof. Irena Kruopienė.