Naujienos

01

Kovas

2023

Intensyvus_lietuviu_kalbos_vasaros_kursai_lingua_lituanica_2.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo 2023 m. liepos 17 d. kviečia nuotoliniu būdu dalyvauti Intensyviuose lietuvių kalbos vasaros kursuose. Paskaitos vyks mažose grupėse nuotoliniu būdu. Formuojamos A1, A2 ir B1 lygio grupės.

Išankstinės registracijos kaina iki gegužės 15 d.

15

Vasaris

2023

pokylis.jpg
Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA skyrė paramą Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ rengiamam Vienos pokyliui. Jo metu suaukotos lėšos bus skiriamos Ukrainos žmonėms bei organizacijoms. Pokylyje dalyvavo instituto įkūrėjos doc. dr. Irena Kruopienė ir prof. Genovaitė Kačiuškienė, direktorės pavaduotoja Dovilė Sailly.
 

09

Vasaris

2023

Lietuviu_kalbos_kursai_grupems_lingua_lituanica_6.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

06

Vasaris

2023

Individualus_anglu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_3.png

Individualios anglų kalbos paskaitos gali vykti gyvai arba nuotoliniu būdu. Kursų metu mokoma visų kalbinės veiklos rūšių: kalbėjimo, rašymo, klausymo ir teksto supratimo. Kalbos ekspertai sudaro individualią programą ir parenka mokymosi metodą. 

16

Sausis

2023

Individualus_rusu_kalbos_kursai_2023_.png

Individualios rusų kalbos paskaitos gali vykti gyvai arba nuotoliniu būdu. Kursų metu mokoma visų kalbinės veiklos rūšių: kalbėjimo, rašymo, klausymo ir teksto supratimo. Kalbos ekspertai sudaro individualią programą ir parenka mokymosi metodą. 

09

Sausis

2023

Intensyvus_lietuviu_kalbos_ir_kulturos_ziemos_kursai_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo 2023 m. sausio 9 d. kviečia nuotoliniu būdu dalyvauti Intensyviuose lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursuose. Paskaitos vyks mažose grupėse nuotoliniu būdu. Formuojamos A1, A2 ir B1 lygio grupės.