Naujienos

05

Rugsėjis

2022

Lietuviu_kalbos_kursai_grupems_1.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

Prieš kursus dalyviams nemokamai gali būti nustatomas kalbos mokėjimo lygis ir priskiriama grupė.

04

Rugsėjis

2022

anglu_kalbos_kursai_2.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia tobulinti anglų kalbos žinias su patyrusiais dėstytojais. Nuo rugsėjo mėnesio formuojamos šnekamosios ir dalykinės kalbų grupės. 

03

Rugsėjis

2022

Rusu_kalbos_kursai_4.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti rusų kalbos kursus pradedantiems. Paskaitos vyks mažoje grupėje.

01

Rugpjūtis

2022

Intensyvus_lietuviu_kalbos_ir_kulturos_vasaros_kursai_1.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. kviečia nuotoliniu būdu dalyvauti Intensyviuose lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursuose. Paskaitos vyks mažose grupėse nuotoliniu būdu. Formuojamos A1, A2 ir B1 lygio grupės.

17

Birželis

2022

347828.jpg

Kviečiame skaityti pokalbį apie tai, kaip sekasi mokyti valstybinės kalbos karo audrų į Lietuvą atblokštiems ukrainiečiams.

13

Birželis

2022

lingua_Copy_300x210.jpg

Saulėtą penktadienio pavakarę Kalbos ir kultūros institutą Lingua Lituanica, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centrą ir Kaniterapijos asociaciją subūrė graži idėja – lietuvių kalbos kursus lankantiems ukrainiečių vaikams surengti pamokėlę su terapiniu šunimi.