Institute eksponuojama nauja paroda „Things I love and hate“

Gegužės 27 d. Kalbos ir kultūros institute LINGUA LITUANICA atidaryta menininkės Ievos Cemnolonskytės paroda „Things I love and hate“. Parodą kviečiame aplankyti iki rugpjūčio 12 d.

 

„Things I love and I hate“ yra šešių paveikslų serija, kurioje telpa visi klausimai kamavę autorę per karjeros po studijų baigimo metus:

„crowd“ – ar darysiu tai, ko nori kiti? Ar svarbu pritapti? Kas žmonėms patinka ir ko jie nemėgsta?  

„fake“ – ar man patinka tai, kas dabar esu? Ar esu ten kur noriu būti? Kodėl žmonės ne visada būna nuoširdūs ir ar tai padaro juos geresniais?

 „job“ – ar esu pasiruošusi atsisakyti savęs dėl pinigų? Kaip darbas mane verčia jaustis? Ar visuose darbuose viskas taip pat? Kaip mane, kaip asmeybę keičia darbas, kurį dirbu?

„journey“ – kas laukia toliau? Kaip išmokti valdyti emocijas? Kas mane stabdo? Ko aš noriu pasiekti? Kiek įtakos aš darau savo gyvenimui?

 „corporate Lithuania“ – ar man patinka šalis kurioje gyvenu? Ar man visko užtenka? Ką pakeisčiau savo aplinkoje? Kaip aš galiu prie to prisidėti? Kaip aš prisidedu prie šalies gerovės, kaip remiu jos ekonomiką?

„looking back“ – ar tai ką aš patyriau yra tai kas aš esu? Ar esu nuo preities nepriklausoma asmenybė? Ar tai, su kuo teko susidurti praeityje šiuo metu yra patirtis ar kliūtys, neleidžiančios man mąstyti ir suvokti plačiau?