Įvyko renginys „Jau saulelė vėl...“

 

Balandžio 3 dieną į jaukią Mokytojų namų svetainę gausiai rinkosi svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Čia vyko LINGUA LITUANICA renginys, skirtas Kristijono Donelaičio 300-osioms metinėms. Renginio sumanymas − atkreipti Lietuvos jaunimo ir užsienio svečių akis į šią iškilią asmenybę, paminėti ir atrasti iš naujo.

 

 K. Donelaičio vaidmenį lietuvių kultūroje aptarė ir įdomių faktų pateikė LINGUA LITUANICA dėstytoja Eglė Galubavičiūtė. Mintimis apie K. Donetaitį dalijosi ir daug šiltų žodžių išsakė doc. dr. Carmen Caro Dugo, K. Donelaičio „Metų“ vertėja, Vu dėstytoja. Jaunatviško šėlsmo kupini LMTA 2 kurso studentai (scenos kalbos dėstytoja doc. Judita Ušinskaitė, scenos judesio dėstytoja doc. Zita Dulinskienė) atliko poetinę muzikinę kompoziciją „Pavasario linksmybės“ ir susilaukė audringų publikos plojimų.

 

Jautriai virpino kanklių stygas ir visų širdis Mykolo Romerio universiteto folkloro ansamblis Ritingo (vadovas Arvydas Kirda).
Taip LINGUA LITUANICA paminėjo K. Donelaitį ir savo septynerių metų veiklos sukaktį. Nuoširdžiausiai dėkojame visiems LINGUA LITUANICA darbuotojams, lektoriams ir studentams už nuveiktus darbus ir džiaugiamės, kad esame kartu!