Rašyti atsiliepimą

Captcha

Atsiliepimai

 • Deimantė

  Jau beveik 10 metų esu nuolatinė Praktinių lietuvių kalbos redagavimo kursų klausytoja. Visada gaunu naudingos ir aktualios informacijos, atnaujinu jau turimas žinias. Labai džiugina ir visos komandos darbas, visada malonus bendravimas. Sėkmės Jums ir tikiuosi dar ne kartą dalyvauti Jūsų organizuojamuose kursuose.

 • Geraldine Ruffa

  I really enjoyed the B2 part 1 Lithuanian on-line course with Agnė. The material is very well organized, and the classes were engaging and stimulating. It is wonderful that Lingua Lituanica offers remote access to the intermediate level Lithuanian language study. I find the courses (B1 and now B2 dalis 1) to be extremely well organized and engaging. I hope to continue my Lithuanian studies here. I would very highly recommend Lingua Lituanica to anyone wishing to learn Lithuanian, and only regret that I did not start sooner, with A1. Thank you for the opportunity to learn this beautiful ancient language.

 • Kadri Kaminskienė

  I finished the B1 part 2 course with Agnė Aleksaitė, and I meant to leave feedback for the course online, but I didn't get around to it and now I think I can't do it on Moodle anymore. It is still important for me to leave the feedback, because she was such a wonderful teacher. Agnė was always patient and helpful. Her manner or teaching was easy to follow and inspired me to keep studying. She always gave students enough time to answer, didn't interrupt, let us try first and gave time to search for words. She let us try to find the words to say what we wanted, when stuck she helped out without taking over. After letting the student answer she always said something positive and only then corrected mistakes in a way that made me feel quite good and wanting to improve. She answered questions really well, about grammar and linguistics, if the question was bigger, she would prepare extra information for the next lesson to make sure we got the answer.

 • Daryna

  Labai ačiū madam Neringai už aistringą mokymą. Prancūzų kalbos kursas labai įdomus, tikiuosi, kad po kelių mėnesių vėl susitiksime mokytis!

 • Andrius

  Po prancūzų kalbos kurso pradedantiems jaučiuosi gerai, daug išmokau. Pagerėjo kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai, patobulinau gramatiką.

 • Gabriele Gaidelytė

  KALBU LAISVAI kursą lankiau jau tris kartus. Negaliu pasakyti, kad anglų kalbos visiškai nemokėjau. Mokėjau, tik neturėjau kur jos vartoti, todėl primiršdavau žodžius ir pritrūkdavau drąsos, kai buvo proga ją naudoti. Visai netikėtai atradau "KALBU LAISVAI" kursą, tai tapo ne mokykla, o savotiška bendraminčių erdvė, kur kiekvieną savaitę turėjome progos šnekėti ir diskutuoti. Grupės nėra didelės, todėl laiko pasireikšti kiekvienam yra pakankamai. Negraužiame sausos gramatikos, mokomės iš savo daromų klaidų. Dėstytojos Neringos mokymosi medžiaga yra visiškai unikali, ji paliečia labai idomias temas, todėl praplečiu savo žinias ne tik turtindama savo žodyną, bet ir plėsdama savo akiratį. Neabejotinai tęsiu šiuos kursus toliau. Puiki proga nepamiršti to, ką moku, praplėsti žodyną ir smagiai praleisti laiką bendraminčių rate.

 • Ramunė

  Ačiū anglų kalbos dėstytojai (ne tik) Neringai už nuostabiai paruoštą mokymo medžiagą , dėstomą dalyką. Aš atradau anglų kalbos žavesį - pradėjau kalbėti:) Individualios pamokos SUPER:)

 • Didžioji Britanija Jolanta Rolt

  Puiki organizacija, puikūs mokytojai ir įspūdinga programa

 • Emilija A.

  Lietuvių kalbos kultūros kursas- labai informatyvu, profesionalu. Intensyvus bendravimas su dalyviais, gerai pasirinktos temos (žodžiai)

 • Kauno rajono savivaldybė Nijolė M.

  Labai gerai. Tai tikrai praktikos mokykla!

 • Inga Jonušauskaitė

  Kursai vyko sklandžiai ir operatyviai. Patiko tai, kad buvo pateikiama ne tik teorinė medžiaga, bet ir praktiniai užsiėmimai. Taip pat labai šaunu, kad buvo pateikiami pavyzdžiai, įrašai iš gyvenimo.

 • Lina Rutkauskaitė

  Puikiai. Dar kartą sugrįžčiau! Sakytinės lietuvių kalbos kursas labai naudingas. Struktūra: pavyzdys-taisyklė. Išsamus paaiškinimas.

 • Rūta Lazauskienė

  Garsinės raiškos ypatumų kursas labai patiko ir buvo naudingas.


 • Ačiū, kad rengiate ir suteikete galimybę iš kompetentingų lektorių išgirsti apie kalbos naujoves, sužinoti jų nuomonę, pasidalyti savo mintimis.

 • Viktorija B.

  Kursą vertinu labai gerai. Puikios dėstytojos, aktualios temos, gera organizacija. Gaila, kad tokie kursai vyksta labai retai.

 • Rasa K.

  Labai patiko Praktinės lietuvių kalbos redagavimo kursai, tiek bendra atmosfera, tiek lektorės, tiek kursų turinys.

 • Freelancer Jana Cirule

  Want to participate

 • Šiaulių miesto savivaldybės administracija Aušrinė Rinkevičienė

  Aktualus reikalingas kursas. Profesionaliai ir įdomiai pateikiama informacija, malonus bendravimas.

 • Vilniaus kolegija Eugenija Strazdienė

  Puikiai. Naudinga buvo analizuoti pavyzdžius su klaidomis ir iš jų mokytis. (Sakytinės lietuvių kalbos kursas).

 • Jurbarko rajono savivaldybė Lina Lukošiūtė

  Kursą vertinu gerai. Išklausiusi jį supratau, kokias klaidas darau ne tik sakytinėje lietuvių kalboje, bet ir rašytinėje. Manau, kad dar yra kur tobulėti.

 • Austrija Günter Schalamun

  The summer camp 2015 was the most funniest and best organized language course I ever attended, labai ačiū!!

 • Klaipėdos dramos teatras Valentina Žigienė

  Sakytinės lietuvių kalbos kursas veikiausiai neišmatuojamas. Čia yra galimybė patikrinti savo žinias, išgirsti naujovių, po kruopelę lipdyti savo gebėjimus.

 • Neringa Zenkevičiūtė

  Kursas įdomus, kviečiantis susimąstyti apie vartojamą kalbą, apie tai kokia mūsų kalba visgi turtinga ir vaizdinga, kaip svarbu jos nenuvertinti ir neskurdinti. Galimas šalutinis poveikis-kalbėdama pradedi sekti kiekvieną žodį ir vertinti, ar tikrai taip galima sakyti.

 • Ben Hamid, Tunisas

  Mokytoja sugebėjo priversti mano liežuvį ištarti lietuviškus žodžius! Aš padariau didelius žingsnius.

 • Aurelija Lugon, Šveicarija

  100 valandų nuotoliniame kurse man ypač patiko kad mes galėjome kasdien klausti apie mūsų gyvenimo klausimus, knygoje labai reikalingos temos, gera pusiausvyra tarp rašymo ir klausymo užduočių. Labai ačiū dėstytojai už anglų+rusų+lietuvių kalbos kompetenciją ir pedagoginę kompetenciją.

 • Slesiuk Elena, Kaliningrado sritis

  Labai smagu, kad buvo galimybė ne tik lietuvių kalbą studijuoti, bet ir sužinoti daug naujo apie Lietuvą. Dėstytojos nuostabios, labai joms ačiū. Aš gavau atsakymą į kiekvieną savo klausimą. Visiems savo studentams rekomenduosiu mokytis Lingua Lituanica kursuose.

 • C. Behrens, Filipinai

  Kursai gerai suprojektuoti gramatikos ir žodynų pagrindams išmokti. Mokomoji knyga puikiai tinka studentų supratimui ir lietuvių kalbos tobulinimui.

 • Hector Lopez-Bren, Ispanija

  Kalbos kursai buvo labai intensyvūs ir pareikalavo papildomo darbo. Vis dėl to rezultatai parodė, kad jie buvo gerai suplanuoti ir įgyvendinti. Aš labai palankiai tai vertinu ir dabar galiu sakyti sakinius lietuviškai.

 • Daina Simkus, Canada

  Nepaisant to, kad kursai kartais buvo labai varginantys, tačiau buvo verta studijuoti. Man patiko, kad mes mokėmės ne tik gramatiką, bet ir kalbėjome grupelėse, išmokome, kaip išgyventi "realiame gyvenime". Mokytojos buvo labai geros; žinojo mūsų galimybes ir kaip priversti mus labiau pasistengti. Aš tikrai patobulinau lietuvių kalbos įgūdžius. Ačiū!

 • Agnieszka Szymanska, Lenkija

  Aš labai patenkinta dėl kurso. Prieš man ateinant čia, aš negalėjau pasakyti nė žodžio lietuviškai, o dabar aš galiu kalbėti, esu drąsesnė, nepaisant to, kad darau daug klaidų. Mūsų mokytoja buvo labai atvira mūsų poreikiams, man patiko jos modernus dėstymo būdas. Pamokos buvo labai naudingos man.

 • Tason Morrissey, Naujoji Zelandija

  Aš labai patenkintas dėl savo gramatikos. Man tapo daug drąsiau kalbėti lietuviškai realiose gyvenimo situacijose. Kursas organizuotas labai gerai, koncentruotasi į praktines užduotis, tačiau atsižvelgta ir į individualius poreikius. Mokytoja nuostabi: entuziastinga, kantri, profesionali ir drąsinanti - be priekaištų.

 • Robert Kulikauskas, Kanada

  Vos per tris mėnesius aš daug patobulėjau. Man buvo įdomu, patiko mokytoja ir man bus gaila išvykti namo.

 • Mustafa Basgoz, Turkija

  Jei žmonės nori išmokti lietuvių kalbos geriausiai, tuomet jie turi pasirinkti šio instituto kalbos kursus. Malonu, kad aš atėjau ir studijavau čia.

 • Olga Rusija,

  10 iš 10! Aš labai laiminga, kad susiradau tokius puikius kursus. Mes turėjome visai nedaug laiko, bet išmokome labai labai daug. Buvo labai malonu ir naudinga čia studijuoti. Ne tik lietuvių kalbos kursai, bet ir kultūros programa buvo labai įdomi. Ponia Daina - puiki dėstytoja ir puiki moteris. Ji visada turi atsakymą, kai mums kas nors neaišku. Mes suspėjome išmokti daug naujos gramatikos ir žodžių. Užduotys buvo labai įdomios. Taip pat mes labai daug kalbėjome ir tik lietuviškai! Aš esu pirmą kartą Lietuvoje. Prieš kelionę aš visai negalėjau kalbėti lietuviškai, buvo labai sunku. Dabar aš galiu suprasti daugiau ir jau galiu kalbėtu truputį. Man tai buvo labai svarbu - pradėti kalbėti. Be to, dabar aš moku labai daug naujos gramatikos ir man lengviau skaityti ir rašyti. Buvo sunku ir mes daug dirbome, bet rezultatas tikrai puikus. Viskas buvo labai gerai! Tikiuosi, kad galėsiu atvažiuoti dar kartą į šituos kursus !

 • Daiva Nielsen Kanada

  Lietuvių kalbos kursas man labai pagelbėjo. Buvo labai įdomu ir smagu. Kartais buvo sunku, bet aš išmokau daug ir esu labai patenkinta savo rezultatais. Mūsų dėstytoja buvo puiki. Jinai žino labai daug apie lietuvių kalbą ir daug išmokė mus. Buvo malonu būti jos studente. Aš dabar galiu kalbėt ir rašyt daug geriau. Gramatika yra aiškesnė ir aš manau, kad laikui bėgant tobulinsiu savo kalbą. Viskas buvo labai gerai.

 • Michele H Portugalija

  Nors lietuvių kalba yra labai sunki ir atrodo, kad jos išmokti neįmanoma, dėstytoja pateikė kalbą pamažu, laipsniškai. Ji visada padrąsindavo mane, kad vartočiau kalbą kasdien, kad kalba pasidarytų sava. Jos padedama, aš padariau pažangą nuo to laiko, kai galėjau pasakyti labai mažai iki tol, kol ėmiau laisvai kalbėti lietuviškai. Per paskaitas taikomi įvairūs mokymo metodai ir strategijos, dėstytoja puikiai atpažįsta savo studentų pedagogines stiprybes ir silpnybes ir pritaiko savo paskaitas studentų poreikiams. Ji ne tik mokė mane lietuvių gramatikos, supratimo, leksikos ir tarties, bet ir perteikė meilę šiai gražiai kalbai ir Lietuvos kultūrai. Deja, nebegyvenu Lietuvoje, bet Lietuva visada bus mano širdyje.

 • VĮ Seimo leidykla Valstybės žinios. Rūta Rinkevičiūtė

  Vertinu gerai, nes visi lektoriai buvo savo srities profesionalai, puikiai parinkti ir sugebėjo išsamiai išdėstyti savo temas.

 • Pagėgių savivaldybės administracija Rita Vidraitė

  Vertinu labai gerai. Man šie kursai buvo iš tiesų naudingi, galėjau pasitikrinti savo žinias. Lektorių darbas vertinamas labai gerai (Redagavimo kursai).

 • VĮ Seimo leidykla Valstynės žinios Birutė Mikalionienė

  Kursai buvo įdomūs, reikalingi, lektoriai įdėjo daug darbo - pavyzdžiai sudėtingi, niekur nematyti. Kartu dirbti buvo nenuobodu. Įspūdis - kaip po sunkios darbo dienos (labai geras). Be galo įdomu (Redagavimo kursai).

 • Lietuvos kariuomenė Jūratė Daškevičienė

  Vertinu puikiai ir esu tikra, kad gautas žinias pritaikysiu savo darbe. Įdomios temos, maloni atmosfera (Redagavimo kursai).

 • Kauno miesto savivaldybės administracija Laura Pavalkytė

  Modernus dėstymas, aktuali informacija, gera organizacija ir darbinė atmosfera

 • University of Houston Jokubas Ziburkus

  Puiki mokykla ir atmosfera. Mokytojos ir visi šioje mokyklėlėje yra atidūs, atsakingi ir efektingi. Dėkui, Dovile! Būtinai grįšime kitą vasarą!

 • Jean Christophe Calme

  Šiuo metu mokausi lietuvių kalbos Lingua Lituanica centre. Darbuotojai labai profesionalūs ir draugiški. Aš pradėjau nemokėdamas nė žodžio, o dabar pats stebiuosi, kaip greitai pradėjau suprasti ir kalbėti lietuviškai. Ir dar vienas dalykas, Lingua Lituanica arbata yra nuostabi!! Merci beaucoup.

 • Hannu Soini

  Šį pavasarį aš ir mano draugai mokėmės lietuvių kalbos su Irena Lingua Lituanica centre. Atmosfera, klasė jauki ir atpalaiduojanti. Mokymosi medžiaga gerai apgalvota, nuosekliai išdėstyta gramatika, žodžiai ir kalbėjimo užduotys. Tiek pradedančiųjų, tiek pažengusiųjų kursai orientuoti į kalbėjimo lavinimą. 150 akademinės valandos – nebuvo laiko ir pinigų švaistymas! Jei esate Vilniuje, norite linksmai praleisti laiką mokydamiesi lietuvių kalbos ir susirasti naujų draugų – ateikite čia.

 • Olga Gurova

  Praėjusiais metais Lingua Lituanica centre dalyvavau intensyviuose vasaros kursuose. Kursas buvo puikus, ir dabar aš kalbu lietuviškai!!! Čia dėstytojos profesionalios, programa labai įdomi, atmosfera tokia šilta ir draugiška, kad net buvo liūdna taip greitai išvažiuoti. Tiesą pasakius, man kursai taip patiko, kad planuoju šią vasarą dar kartą atvykti

 • Eka Siczek

  Aš tikrai prisijungsiu prie kitų kursų! Jūsų mokykla yra puiki! Man patinka atmosfera, mokymo būdas ir ta labai skani arbata lietingu oru :) Laukiu, kada galėsiu ir vėl lankyti paskaitas

 • J. Matthew Dillon

  Lietuvoje praleidau mėnesį gyvendamas su savo žmonos šeima. Jie nekalba angliškai, o mano žmona tuo metu studijavo JAV. Aš buvau vienas. Pradėjau mokytis Lingua Lituanica centre individualiai ir grupėje. Po mėnesio tradiciniuose lietuviškuose vakarėliuose be vertimo aš jau galėjau sakyti tostus, juokauti, padėti šeimos versle ir net 40 minučių diskutuoti su uošviu (jis kalba labai greitai). Man sunku apsakyti, kaip tai yra svarbu mano žmonai, jos šeimai ir man. Aš labai rekomenduoju Lingua Lituanica tiems, kuriems reikia arba kurie nori mokytis lietuvių kalbos.