TRUMPAS PASIRUOŠIMO I KATEGORIJOS EGZAMINUI KURSAS

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti kursą, padėsiantį pasiruošti I valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos egzaminams. Kursas skirtas tiems, kurie jau yra pramokę lietuvių kalbos ir nori laikyti I kategorijos egzaminą. Kurso tvarkaraščiai suplanuoti pagal numatomas egzaminų datas.

  • REGISTRACIJA: kviečiame registruotis el. paštu info@lingualit, tel.: +37052313239 arba INTERNETU

Per šį egzaminą tikrinami visų keturių kalbinės veiklos – skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo – gebėjimai. Visos egzamino dalys vykdomos tą pačią dieną. I valstybinės kalbos kategorijos egzaminas išlaikomas surinkus ne mažiau kaip 70 procentų teisingų atsakymų. Siekiant išlaikyti I kategorijos egzaminą, lietuvių kalbos mokėjimo lygis turėtų atitikti Pusiaukelės lygį (A2 lygį). Numatoma, kad pasiekęs šį lygį žmogus gali:

  • suprasti sakinius ir dažnai vartojamus posakius, aiškios struktūros tekstus, susijusius su svarbiausiomis gyvenimo sritimis (pavyzdžiui, apie asmenį, šeimą, apsipirkimą, vietos geografiją, mokymąsi, darbą);
  • kalbėtis ir rašyti paprastus, pažįstamus ir įprastinius dalykus;
  • paprastomis kalbos priemonėmis apibūdinti savo išsilavinimą, patirtį artimiausią aplinką, nusakyti būtiniausius poreikius.

Trumpas pasiruošimo I kategorijos egzaminui kursas padės Jums susipažinti su egzamino reikalavimais ir sandara, įtvirtinti jau turimas žinias, plėsti žodyną, taikyti reikalingas gramatines žinias ir tobulinti kalbėjimo įgūdžius. Atliksime įvairias, tipiškas egzaminui, kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis. Kurso metu kiekvienas galės įsivertinti savo pasiruošimą – bus atliekama daug bandomųjų egzaminų.

Papildoma informacija

  •  Praleidus paskaitų, atsiunčiami namų darbai ir kita aktuali informacija. 
  • Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai.
  • Registracijos mokestis (100 EUR) yra įskaičiuotas į kurso kainą. Registracijos mokestis negrąžinamas. Vieta kurse rezervuojama sumokėjus registracijos mokestį.
  • Apmokėjimas: registracijos arba kurso mokestį galima sumokėti grynaisiais institute arba pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166).

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!