Birželio 6-7 d. vyko Vasaros stovykla

Ankstyvą šeštadienio rytą stovyklos dalyviai rinkosi kaimo sodyboje Beržuolis. Per stovyklos atidarymą instituto direktorė prof. dr. Irena Kruopienė tarė įžangos žodį ir pristatė Vasaros stovyklos 2015 himną. Šiais metais stovykloje dalyvavo 17 žmonių iš skirtingų šalių. Džiugu, kad kai kurie dalyviai į vasaros stovyklą atvyko nebe pirmą kartą.

 

 

Dalyviai buvo suskirstyti į grupes pagal kalbos mokėjimo lygius. Šiais metais buvo ir vaikų grupė. Paskaitas  vedė dėstytoja Daiva, dėstytoja Daina ir mokytoja Viktorija. Per paskaitas studentai atliko interaktyvias užduotis, žaidė kalbos lavinimo žaidimus lauko terasoje.

 

Per pietus vasaros stovyklos dalyviai gamino tradicinį lietuvišką patiekalą – šaltibarščius su bulvėmis. Daugelis šaltibarščius gamino ir ragavo pirmą kartą! Studentai stebėjosi neįprasta sriubos spalva ir džiaugėsi, kad sriuba atgaivino tokią karštą vasaros popietę.

 

Po pietų stovyklautojai kalbą lavino per žaidimus, sprendė įvairias užduotis, ilsėjosi nuostabios gamtos apsuptyje. Vakare laukė iškilminga vakarienė. Buvo kepami šašlykai, paruošti pagal specialų LINGUA LITUANICA receptą.

 

Antrą dieną po pusryčių dalyvių laukė rytinė mankšta ir meditacija, kurias vedė instituto darbuotoja Eglė Balčiūtė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už buvimą kartu, už gerą nuotaiką ir iki kitų kartų!