Griebk elnią už ragų ir mokykis kalbų!

Metų pabaigoje dažnai girdime draugų ar artimųjų pažadus, užsibrėžtus naujus tikslus ateinantiems metams. Juk neretai tikimės, kad ir patys kitais metais išmoksime naujų dalykų, tobulinsime įgūdžius, kelsime kvalifikaciją ir būsime paaukštinti. Kodėl reiktų laukti Naujųjų metų? Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia pasinaudoti kalėdine akcija Griebk elnią už ragų ir jau dabar rezervuoti individualų lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ar italų kalbos kursą. 

Kodėl verta pasinaudoti Griebk elnią už ragų akcija?

  • Mokydamiesi individualiai pažangą ir norimą rezultatą pasieksite greičiau, o mokydamiesi intensyviai sutaupysite daugiau laiko. 
  • Kurso programa ir mokomoji medžiaga taikoma pagal kalbos mokėjimo lygį ir individualius poreikius. 
  • Dėstytojai  padės pasirengti įvairiems egzaminams ar testams, pagerinti šnekamosios ir rašytinės kalbos įgūdžius, sustiprinti gramatines žinias ir tobulinti įgūdžius, reikalingus rengiant  pateiktis ar oficialius dalykinius dokumentus. 
  • Paskaitas veda tik profesionalūs gimtakalbiai dėstytojai, įgiję aukštąjį išsilavinimą ir turintys tinkamą kvalifikaciją, kompetencijas ir darbo patirtį.
  • Kurso pabaigoje išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai. 

Akcijos sąlygos: 

  • Individualūs lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ar italų kalbos kursai  vyks laikotarpiu nuo 2019 m. gruodžio 1 d. iki 2020 m. sausio 20 d.
  • Paskaitų tvarkaraštis iš anksto derinamas atsižvelgiant į besimokančiojo pageidavimus, tačiau, dėl didelio dėstytojų užimtumo, pageidaujamus laikus lengviausiai rezervuos pirmieji įsigiję kursą. 
  • Prireikus pakeisti paskaitos laiką, prašome apie tai informuoti bent prieš dvi darbo dienas. Kitu atveju paskaita traktuojama kaip įvykusi. 
  • Kurso trukmę galima pasirinkti. Minimali kurso trukmė – 10 akad. val. (1 akad. val. yra 45 min.). 
 Kurso trukmė      Kurso kaina      Griebk elnią už ragų akcijos nuolaida   

                  10 akad. val.                    

                              

 220 EUR     

-10 %

                 20 akad. val.                    

                            

440 EUR     -20 %

               

                 30 akad. val.                     

                                    

                                  660 EUR                                      -25 %

Griebk elnią už ragų ir mokykis kalbų: registracija

Ačiū už registraciją. Netrukus su Jumis susisieksime!

TURITE KLAUSIMŲ?

  • Susisiekite info@lingualit.lt arba +37052313239, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!