Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia dalyvauti Intensyviuose lietuvių kalbos kursuose. Paskaitos vyks mažose grupėse nuotoliniu būdu:

 

1. Intensyvus Pradedu kalbėti lietuviškai A1.1 kursas (nuotoliniu būdu)

Pradžia: 2024-08-19.
Pabaiga: 2024-09-06.
Tvarkaraštis: pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 10.00-11.30.
Trukmė: 70 akad.val. (30 akad.val. – tiesioginės paskaitos su dėstytoju. 40 akad.val. – lietuvių kalbos kursas Moodle aplinkoje)
Aiškinamoji kalba: anglų, rusų.
Kaina: 320 EUR.

Kurso kodas: 1200.

Lietuvių kalbos A1 lygio pirmos dalies kursas padės Jums žengti pirmuosius žingsnius su lietuvių kalba . Atliksime įvairias kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis. Būdami kartu mes mokysimės:

 • bendrauti pačiose svarbiausiose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į paprastus klausimus, trumpai papasakoti apie save ar kitus žmones;
 • iš klausos atpažinti svarbiausias frazes apie šeimą, aplinką, kasdienį gyvenimą, laisvalaikį, suprasti labai aiškiai sakomą informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono ar kabineto numerį, darbo laiką ir pan.);
 • skaityti ir suprasti pačius paprasčiausius tekstus (raštelius, užrašus gatvėje ir pastatuose, skelbimus, transporto tvarkaraščius, informaciją apie kultūrinius renginius, prekes ir pan.);
 • rašyti trumpus tekstus (laišką, žinutę, sveikinimą), pildyti svarbiausias anketas (vardas, pavardė, pilietybė, šalis, kokias kalbas moka), parašyti pačią paprasčiausią informaciją apie save.).

 

2. Intensyvus Pradedu kalbėti lietuviškai A2.1 kursas (nuotoliniu būdu)

Pradžia: 2024-08-19.
Pabaiga: 2024-09-06.
Tvarkaraštis: pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 11.45-13.15.
Trukmė: 70 akad.val. (30 akad.val. – tiesioginės paskaitos su dėstytoju. 40 akad.val. – lietuvių kalbos kursas Moodle aplinkoje)
Aiškinamoji kalba: anglų, rusų.
Kaina: 320 EUR.

Kurso kodas: 1201.

Lietuvių kalbos pagrindų kursas skirtas tiems, kurie jau yra pramokę lietuvių kalbos ir nori tobulinti savo gebėjimus suprasti, kalbėti, rašyti ir skaityti A2 mokėjimo lygiu. Atliksime įvairias kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo užduotis pagal prof. dr. Irenos Kruopienės, Agnės Strolytės ir Lauros Pociūtės-Grušienės parengtą mokomąją medžiagą Pasikalbėkime. Būdami kartu mes mokysimės:

 • bendrauti trumpais ir aiškiais sakiniais žinomomis temomis įprastose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į klausimus, papasakoti apie save, šeimą, darbą, studijas, pomėgius, kasdienį gyvenimą, sveikatą, pasiteirauti kito žmogaus  informacijos;
 • iš klausos suprasti  sakinius ir dažnai vartojamus posakius, susijusius su kasdieniais dalykais, įvairią faktinę informaciją  tiesiogiai iš kito žmogaus, per radiją, televiziją, garsiakalbį  (kultūrinių renginių laiką ir vietą, paslaugų kainą, namų darbų užduočių numerius ir pan.);
 • skaityti ir suprasti kasdieniame gyvenime skaitomus tekstus, instrukcijas, receptus, TV ir radijo programas, taip pat suprasti  neilgų aiškios sandaros adaptuotų tekstų esmę ir svarbiausias detales;
 • rašyti trumpus asmeninius laiškus, sveikinimus, kvietimus,  prašymus, skelbimus, pildyti įvairias anketas, užrašyti informaciją kitiems ir pan.
 • Čia mes mokysimės gramatikos pagrindų, reikalingų norint suprasti ir vartoti lietuvių kalbą kasdienėje aplinkoje, skaitant ar rašant nesudėtingus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, plėsime savo žodyną ir geriau suprasime kitus.

Tam prireiks nemažai grupinio ir savarankiško darbo, o svarbiausia – Jūsų noro kalbėti viena iš seniausių indoeuropiečių kalbų.

 

 

REGISTRACIJA: elektroniniu paštu info@lingualit.lt arba INTERNETU

 

Papildoma informacija

 • Aiškinamosios kalbos: anglų, rusų, lietuvių.
 • Planuojame, kad paskaitos grupėje bus įrašomos. Jei praleisite paskaitą, galėsite peržiūrėti jos įrašą.
 • Kaina: 320 EUR.
 • Pažymėjimai: kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.
 • Apmokėjimas: kurso mokestį galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT 81 7300 0100 9932 1166, mokėjimo paskirtis: vardas, pavardė). 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!