Įvyko Vienos pokylis Šiauliuose

Kovo 1 d.  Šiauliuose vyko Vienos pokylis. Šį labdaringą renginį surengė „Rotary“ klubo „Harmonija“ narės. Pagrindiniai renginio rėmėjai Kalbos praktikos centras LINGUA LITUANICA įsteigė prizą – 1000 Lt vertės geltonojo ir baltojo aukso papuošalą, kuris vakaro metu buvo įteiktas vienam iš dalyvių.

Į  renginį atvažiavo 130 svečių iš Lietuvos, Prancuzijos, Latvijos, Olandijos. Šįsyk klubo „Harmonija“ narės rinko paramą Šiaulių universiteto Botanikos sodui - kad jame  būtų įrengti takai neįgaliesiems.

Vakaras prasidėjo tradiciniu jaunimo porų pasirodymu. Pokylio debiutantai sušoko keturis šokius, į kuriuos buvo įtraukti visi dalyviai.

Kvietimus pirkę vakaro svečiai dalyvavo ir aukcione, kuriame buvo galima įsigyti dvi įrėmintas pasagas ir „Harmonija“ narės Nijolės Masiliūnienės siuvinėtą paveikslą. Pasagos rėmeliuose buvo nupirktos už 500 litų, o dėl kryželiu siuvinėto paveikslo „Nuotaka“ užvirė tikras mūšis. Dėl šio kūrinio susirėmė du pokylio dalyviai, pakėlę pradinę 500 litų kainą iki 1600 litų.

Svečiams koncertavo Lietuvos kamerinis orkestras (vadovas Sergejus Krylovas), grojo Eglė Bartkevičiūtė ir Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai (vadovė Marytė Markevičienė).

Pokylis baigėsi jaunojo Bernardo Garbačausko koncertu ir tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.