Nemokamas lietuvių kalbos e-kursas Ukrainos karo pabėgėliams

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA siūlo nemokamą lietuvių kalbos pradmenų (A1 lygio) nuotolinį kursą Ukrainos karo pabėgėliams. 

Registruojantis į kursus būtina pateikti Registracijos Migracijos departamente kortelę.

Lietuvių kalbos A1 lygio e-kursas Ukrainos karo pabėgėliams nemokamai

Kursą sudaro 10 pagrindinių dalių, baigiamasis testas ir papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės. Kiekvienoje dalyje pateikiama dėstomoji medžiaga ir užduotys. Dėstomąją medžiagą sudaro bendravimo, gramatikos ir žodyno skyriai, kuriuose pristatomos svarbiausios su ta tema susijusios frazės, gramatikos taisyklės ir nauji žodžiai. Dėstomoji medžiaga įtvirtinama praktinėmis (savitikros) užduotimis. Jas atlikti palengvins papildomi šaltiniai – žodynėlis ir gramatikos lentelės.

Lietuvių kalbos pradmenų (A1 lygio) kursas padės Jums žengti pirmuosius žingsnius su lietuvių kalba ir pasiekti A1 (Lūžio) mokėjimo lygį. Būdami kartu mes mokysimės:

  • bendrauti pačiose svarbiausiose gyvenimo situacijose, klausti ir atsakyti į paprastus klausimus, trumpai papasakoti apie save ar kitus žmones;
  • iš klausos atpažinti svarbiausias frazes apie šeimą, aplinką, kasdienį gyvenimą, laisvalaikį, suprasti labai aiškiai sakomą informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono ar kabineto numerį, darbo laiką ir pan.);
  • skaityti ir suprasti pačius paprasčiausius tekstus (raštelius, užrašus gatvėje ir pastatuose, skelbimus, transporto tvarkaraščius, informaciją apie kultūrinius renginius, prekes ir pan.);
  • rašyti trumpus tekstus (laišką, žinutę, sveikinimą), pildyti svarbiausias anketas (vardas, pavardė, pilietybė, šalis, kokias kalbas moka), parašyti pačią paprasčiausią informaciją apie save).
  • Čia mes susipažinsime su gramatikos pagrindais, kurių prireiks norint suprasti ir vartoti būtiniausias frazes, skaitant ar rašant paprastus tekstus. Mokydamiesi naujų žodžių, ne tik plėsime savo žodyną, bet pamažu imsime suprasti tuos, kurie yra aplink mus.

Kurso struktūra: iš viso kursui skiriama 95 akad. valandos (1 akad.val. yra 45 minutės). Dirbti savarankiškai numatyta 90 akad. val., o mokantis grupėje su dėstytoja per Skype programą - 5 akad.val. 

Kurso trukmė: 3 mėnesiai. 

Išduodamas pažymėjimas apie lankytą kursą. Prireikus parengiame oficialų dokumentą, adresuotą darbovietei ar kitai institucijai. 

Registracija baigta. Sulaukėmė didelio susidomėjimo kursais: užsiregistravo 263 suaugę ir 48 vaikai. Ateityje vėl planuojame pasiūlyti nemokamų lietuvių kalbos kursų Ukrainos karo pabėgėliams. 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!