Prasidėjo intensyvūs lietuvių kalbos Vasaros kursai

Prasidėjo Intensyvūs lietuvių kalbos vasaros kursai! Džiaugiamės, kad šiais metais į kursus susirinko gausus būrys studentų iš Vokietijos, Estijos, Rusijos, Kanados, Prancūzijos, Rumunijos, Baltarusijos, Norvegijos, Anglijos, Airijos, Amerikos. Vasaros kursų metu studentai dalyvaus įvairiose ekskursijose, o rugpjūčio 7 dieną 13.30 LINGUA LITUANICA institute (Gedimino pr. 26) vyks kūrybinės dirbtuvės su dailininku A. Novistky. Kviečiame visus apsilankyti!

Rugpjūčio 9 dieną (šeštadienį) su vasaros kursų dalyviais vyksime į Aukštaitijos nacionalinį parką, stebėsime kaip kepamas šakotis, aplankysime Palūšę, Ladakalnį, Ginučių vandens malūną. Rugpjūčio 16 d. (šeštadienį) vyksime į Kernavę ir Trakus. Lankysimės Viešpaties Apreiškimo vienuolyne, Trakų pilyje ir, žinoma, paragausime kibinų!

Šiais metais Vasaros kursuose mokosi trys suaugusiųjų gupės (pradedantys, pažengę, mokantys) ir dvi vaikų grupės. Vaikai kalbos mokosi žaisdami, vaidindami, piešdami, dainuodami. Labai džiaugiamės, kad Saulė ir Aras į kursus atvyksta jau antrus metus iš eilės! Vaikai apsilankys Geležinkelio muziejuje ir Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Rugpjūčio 12 d. vaikams vyks kūrybinės dirbtuvės su dailininku A. Novistky. Kursų dalyviams linkime smagiai praleisti laiką Lietuvoje!