Spalis – LINGUA LITUANICA gerumo mėnuo!

PADĖKIME BEGLOBIAMS

Net ir lašas jūroje gali sukelti galingą bangą! Visą spalio mėnesį Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia kolegas, dėstytojus, studentus ir draugus prisijungti prie gerumo akcijos ir paaukoti pinigų gyvūnų globos namams Tautmilės prieglaudėlė. Praėjusių akcijų metu buvo paaukota net 3233 litai.

Tautmilės prieglaudėlės aukų dėžutę rasite LINGUA LITUANICA institute (Gedimino pr. 26, Vilnius). Lapkričio mėnesį LINGUA LITUANICA su studentais ir draugais aplankys globos namus ir įteiks paaukotus pinigus.

Jūsų gerumas gali išgelbėti gyvybę!

Tautmilės prieglaudėlė

VšĮ Tautmilės prieglaudėlė savo veiklą pradėjo 2008 metais. Per šešerius organizacijos gyvavimo metus buvo išgelbėta tūkstančiai gyvybių ir daugumai pavyko surasti naujus ir šiltus namus. Prieglaudėlės vadovė Tautmilė Stanevičiūtė  2011 m. portalo DELFI Piliečio konkurse  paskelbta Didžiausia metų širdimi.

Tautmilės prieglaudėlės tikslai:

  • beglobiams rasti naujus ir šiltus namus,
  • skatinti visuomenę rūpintis gyvūnais ir juos mylėti,
  • užkirsti kelią žiauriam elgesiui su gyvūnais,
  • mažinti beglobių gyvūnų skaičių (sterilizacija, kastracija).

 Šiuo metu prieglaudėlėje glaudžiasi 103 gyvūnai.

 

akimirkos iš praėjusių metų akcijų

Tautmilės prieglaudėlės aukų dėžutę rasite LINGUA LITUANICA institute (Gedimino pr. 26, Vilnius). Jei turėsite kokių nors klausimų, prašome kreiptis el. paštu info@lingualit.lt arba tel.: 852313239.