Gegužės 19 d. Kalbos ir kultūros institute „Lingua Lituanica“ įvyko šio instituto ir Lietuvių kalbos draugijos (LKD) surengtas pokalbis „Kalbos viktorinos ir kitos kalbos varžytuvės – žaidimas, nuotykis, pamoka?“ 

Renginio dalyvius, susirinkusius virtualiai ir tiesiogiai, sveikino instituto direktorė prof. dr. Irena Kruopienė. 
LKD valdybos pirmininkė prof. dr. Genovaitė Kačiuškienė kalbėjo apie penkių virtualių LKD viktorinų patirtį ir pamokas.
Portalo „15min.lt“ žurnalistas, Nacionalinės viktorinos organizatorius ir klausimų kūrėjas Ugnius Antanavičius papasakojo apie kalbos klausimus Nacionalinėje viktorinoje ir „15min.lt“ viktorinose.
Valstybinės lietuvių kalbos komisijos Programų skyriaus vedėjos dr. Vilijos Ragaišienės pranešimo tema buvo „Kalbos komisijos viktorina užsienyje gyvenantiems lietuviams – populiarėjantis Lietuvių kalbos dienų renginys“.
Vilniaus m. savivaldybės vyriausioji kalbos tvarkytoja Sigita Bertulienė pranešime „Viktorina – įtraukus būdas sudominti lietuvių kalba“ papasakojo apie savo sumanytą viktoriną savivaldybės darbuotojams. 
LKD Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyriaus sekretorė Aldona Šliažaitė perskaitė savo kolegos Ryto Tamašausko pranešimą apie jau keletą metų rengiamus įdomiausių Kėdainių krašto vietovardžių rinkimus. 
Paskutiniame renginio pranešime prof. dr. Genovaitė Kačiuškienė ir Šiaulių m. savivaldybės kalbos tvarkytoja Aušrinė Rinkevičienė papasakojo apie Šiauliuose rengiamų viktorinų bei kitų kalbos renginių tradicijas ir šmaikštaudamos klausė, gal Šiauliai jau verti vadintis kalbos viktorinų sostine.
Diskusijose kalbėta, kad viktorinų rengėjams būtų naudinga derinti viktorinų laiką ir tematiką, tartis dėl informacijos sklaidos. 
Renginį vedė LKD valdybos sekretorė Rita Urnėžiūtė.
O klausytojai komentaruose rašė, kad „viktorinų niekada nebus per daug – juk sviestu košės nepagadinsi“.