lietuvių kalbos Vasaros kursai vaikams

Kviečiame vaikus į vasaros kursus! Kaip ir kasmet, vasarą LINGUA LITUANICA institutas rengia kursus vaikams. Pamokos vyksta nedidelėmis grupėmis ir individualiai. Kursų metu lavinami lietuvių kalbos gebėjimai, ugdomi skaitymo, rašymo ir žodinės raiškos įgūdžiai. Patrauklios kūrybinės užduotys, žaidimai ir draugiška aplinka skatina vaikus domėtis gimtąja kalba, lavina vaizduotę.

Kursų pradžia: grupėje 2019 m. liepos 29 d. – rugpjūčio 9 d. Individualūs kursai vyksta visus metus. 

Trukmė: 20 akad. val. 

Aiškinamosios  kalbos: anglų, rusų, lietuvių kalbos.

Vieta: Gedimino pr. 26, Vilnius.

Pažymėjimai:  kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.  

Kaina: 125 EUR + registracijos mokestis (50 EUR). Bendra suma – 175 EUR.

Apmokėjimas: registracijos mokestį (50 EUR) arba visą kursų mokestį (175 EUR) galima sumokėti pavedimu į LINGUA LITUANICA sąskaitą (sąskaitos numeris: LT81 7300 0100 9932 1166) arba grynaisiais.

REGISTRACIJA: registruotis kviečiame internetu, el. paštu info@lingualit.lt arba atvykus į institutą. Registracijos mokestis negrąžinamas.

LIETUVIŲ KALBOS VASAROS KURSUOSE VAIKAMS NUMATOMA EDUKACINĖ PROGRAMA:

  • Valstybės pažinimo centras. Edukacinės programos tikslas yra padėti moksleiviams rasti atsakymus apie pilietiškumo prasmę ir valstybės veikimo principus. Kiekviena ekspozicijos dalis kviečia mąstyti ir veikti bei yra lengvai susiejama su mokykloje nagrinėjamomis temomis.
  • Pinigų muziejus. Patiks ir berniukams, ir mergaitėms! Bus supažindinama su pinigų istorija ir įvairiais muziejaus eksponatais, sprendžiamos interaktyvios užduotys. Vaikai galės patys pasigaminti pinigų!

PAPILDOMA INFORMACIJA: 

Apgyvendinimas į kursų kainą neįskaičiuotas, tačiau: 

  • galime rekomenduoti butą, viešbutį arba svečių namus.

Atvykimas: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA įsikūręs pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 26 (trečiame aukšte). Kaip mus rasti?

 

TURITE KLAUSIMŲ?

  • Susisiekite info@lingualit.lt arba +37052313239, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!