Intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai

Kalbos ir kultūros institutas  LINGUA LITUANICA moko lietuvių kalbos išeivius, užsienio šalių piliečius ir supažindina su Lietuvos  kultūra. Intensyvūs lietuvių kalbos vasaros kursai šeimoms šiais metais vyks liepos 27  –  rugpjūčio 24 d.  Numatomos pradedančiųjų, pažengusiųjų ir mokančiųjų grupės.

Kursai:

Intensyūs lietuvių kalbos vasaros kursai suaugusiems 
Kursą sudaro  lietuvių kalbos pratybos ir  apžvalginės Lietuvos istorijos, lietuvių literatūros ir etnokultūros paskaitos. Kalbos ir kultūros institute taikomi įvairūs mokymo metodai, padedantys greičiau išmokti kalbą ir laisviau jaustis aplinkoje. Kursų metu siūloma įvairi kultūrtinė programa: ekskursijos po Lietuvą, tradicinių patiekalų ragavimas, muziejai, susitikimai su Lietuvos ir užsienio metininkais.  


Intensyvūs lietuvių kalbos vasaros kursai vaikams
Kol tėveliai studijuos suaugusiųjų vasaros kursuose, vaikučius kviečiame į vaikų grupes. Kursą sudaro 30 akad. val. po 3 akademines valandas per dieną. Pamokos vyksta nedidelėmis grupėmis (nuo 5 moksleivių) ir individualiai. Kursų metu lavinami lietuvių kalbos gebėjimai, ugdomi skaitymo, rašymo ir žodinės raiškos įgūdžiai. Patrauklios kūrybinės užduotys, žaidimai ir draugiška aplinka skatina vaikus domėtis gimtąja kalba, lavina vaizduotę. Numatytos kultūrinės, edukacinės programos ir išvykos. Vaikai gali kartu vykti ir į suaugusiems skirtas ekskursijas.

Nuolaidos:
    • antram šeimos nariui taikoma 10% nuolaida,
    • atsivedus draugą taikoma 10% nuolaida.

Kaina ir pažymėjimai: Dieninių vasaros kursų kaina suaugusiems (50 akad. val.) – 480 EUR, vakarinių vasaros kursų kaina (43 akad. val. ) 412 EUR,  vaikų vasaros kursai (30 akad. val.) 240 EUR. Kursų pabaigoje išduodami LINGUA LITUANICA pažymėjimai apie išklausytą kursą.

Registracijos mokestis:  Suagusiems 200 EUR, vaikams 100 EUR  (Registracijos mokestis įskaičiuotas į kursų kainą). Registruotis galima internetu: www.lingualit.lt, elektroniniu paštu: info@lingualit.lt arba atėjus į biurą (Gedimino pr. 26, Vilnius).

Turite klausimų?
Susisiekite info@lingualit.lt, mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.