2013 metų naujienos

19

Balandis

2021

Praktinis_anglu_kalbos_kursas_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA balandžio 19 d. kviečia nuotoliniu būdu dalyvauti Praktiniame anglų kalbos kurse. Kursas skirtas valstybės tarnautojams, įmonių darbuotojams ir kitiems anglų kalbos vartotojams.

13

Balandis

2021

prancuzu_kalba_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti Prancūzų kalbos kursą pradedantiems su gimtakalbe dėstytoja Lisa. 

05

Balandis

2021

Velykos.jpg

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA sveikina su šv. Velykomis!

10

Kovas

2021

Praktiniai_lietuviu_kalbos_redagavimo_kursai_2.png

Maloniai kviečiame nuo balandžio 29 d. nuotoliniu būdu dalyvauti Praktiniuose lietuvių kalbos redagavimo kursuose redaktoriams, kalbos tvarkytojams, žiniasklaidos, leidyklų darbuotojams, vertėjams ir kitiems kalbos vartotojams.

23

Vasaris

2021

svedu_kalbos_kursai_uzsienieciams_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu mokytis švedų kalbos. 

20

Vasaris

2021

kalbu_kursai_internetu_lingua_lituanica_1_.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečiame lankyti anglų, rusų, prancūzų, italų, švedų ar lietuvių kalbos kursus nuotoliniu būdu. 

19

Vasaris

2021

LKD_Kedainiu_MD_skyrius_Logotipas.jpg

Ką žinome apie Kėdainių kraštą ir iš jo kilusius mūsų kultūrai daug nusipelniusius žmones? Lietuvių kalbos dienų proga Lietuvių kalbos draugijos Kėdainių Mikalojaus Daukšos skyrius kviečia visus išmėginti jėgas virtualioje viktorinoje.

Skelbiame viktorinos nuorodą ir kviečiame aktyviai dalyvauti: http://bit.ly/Kedainiai_ir_kalba
 
 

08

Vasaris

2021

doc.dr._Irena_Kruopiene_1.jpg

Kviečiame skaityti interviu apie lietuvių kalbos mokymą su Lingua Lituanica instituto direktore doc. dr. Irena Kruopiene.

08

Vasaris

2021

LL_posedis.PNG

Kalbos ir kultūros instituto LINGUA LITUANICA darbuotojai vasario 5 d. nuotoliniu būdu dalyvavo posėdyje. Jo metu buvo aptarti 2020 m. darbai ir pasiekimai, apdovanoti metinius tikslus pasiekę darbuotojai ir numatyti nauji planai šiems metams.

01

Vasaris

2021

genovaite_kaciuskiene_1.jpg

Kviečiame paskaityti pokalbį su LINGUA LITUANICA dėstytoja, Lietuvių kalbos draugijos pirmininke prof. dr. Genovaite Kačiuškiene apie dešimtą kartą rengiamą konferenciją GIMTOJI KALBA MOKYKLOJE.