Naujienos

09

Vasaris

2023

Lietuviu_kalbos_kursai_grupems_lingua_lituanica_6.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

06

Vasaris

2023

Individualus_anglu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_3.png

Individualios anglų kalbos paskaitos gali vykti gyvai arba nuotoliniu būdu. Kursų metu mokoma visų kalbinės veiklos rūšių: kalbėjimo, rašymo, klausymo ir teksto supratimo. Kalbos ekspertai sudaro individualią programą ir parenka mokymosi metodą. 

16

Sausis

2023

Individualus_rusu_kalbos_kursai_2023_.png

Individualios rusų kalbos paskaitos gali vykti gyvai arba nuotoliniu būdu. Kursų metu mokoma visų kalbinės veiklos rūšių: kalbėjimo, rašymo, klausymo ir teksto supratimo. Kalbos ekspertai sudaro individualią programą ir parenka mokymosi metodą. 

09

Sausis

2023

Intensyvus_lietuviu_kalbos_ir_kulturos_ziemos_kursai_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo 2023 m. sausio 9 d. kviečia nuotoliniu būdu dalyvauti Intensyviuose lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursuose. Paskaitos vyks mažose grupėse nuotoliniu būdu. Formuojamos A1, A2 ir B1 lygio grupės.

23

Gruodis

2022

basic_Lithuanian_.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA išleido mokomąją knygą Lietuvių kalbos pradmenys. Knyga skirta A1 lygio studentams, kurie nori išmokti pagrindinių lietuvių kalbos žodžių ir frazių. Ji pritaikyta mokytis savarankiškai.

Maloniai kviečiame įsigyti  knygą. 

 

22

Gruodis

2022

LINGUA_LITUANICA_sveikinimas.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA linki jaukių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!