Naujienos

02

spalis

2021

anglu_kalbos_e_grupes_lingua_lituanica_2021.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti įvairius anglų kalbos kursus. 

20

Rugsėjis

2021

individualus_ispanu_kursai_lingua_lituanica_2021.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia nuotoliniu būdu mokytis ispanų kalbos. Paskaitas ves gimtakalbė dėstytoja. Kursų metu turėsite galimybę ne tik mokytis kalbos, bet ir susipažinti su kultūra, tradicijomis bei ispanišku gyvenimo būdu. Kviečiame lankyti kursus pradedantiems, pažengusiems mažose grupėse arba suplanuoti individualų kursą pagal savo poreikius.

13

Rugsėjis

2021

lietuviu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_2021_rudens_semestras.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

Prieš kursus dalyviams nemokamai gali būti nustatomas kalbos mokėjimo lygis ir priskiriama grupė.

19

Rugpjūtis

2021

prancuzu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_2021_rudens_semestras.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti Pradedu kalbėti prancūziškai kursus. Kurso metu kartu su gimtakalbe dėstytoja Lisa suprasime prancūziško tarimo subtilybes; išmoksime naujų žodžių, naudingų kasdieniame bendravime; naudosime frazes, kurios prideda natūralumo pokalbiui; kiekvieną savaitę praktikuosimės malonioje aplinkoje. 

02

Rugpjūtis

2021

lietuviu_kalbos_vasaros_kursai_uzsienieciams_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo rugpjūčio 2 d. kviečia lankyti intensyvius lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus. Paskaitos vyks nuotoliniu būdu, formuojamos įvairių lygių grupės. 

 

23

Birželis

2021

Dalykines_anglu_kalbos_kursas.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti Dalykinės anglų kalbos kursą su gimtakalbe dėstytoja Edith.