Naujienos
22
Gruodis
2022

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA linki jaukių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!
20
Gruodis
2022

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA 2022 m. gruodį skyrė paramą Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos Maltiečių sriubos akcijai.
24
Lapkritis
2022

Maloniai kviečiame nuo 2022 m. lapkričio 24 d. nuotoliniu būdu dalyvauti Praktiniuose lietuvių kalbos redagavimo kursuose redaktoriams, kalbos tvarkytojams, žiniasklaidos, leidyklų darbuotojams, vertėjams ir kitiems kalbos vartotojams.
09
Lapkritis
2022

Kalbos ir kultūros instituto LINGUA LITUANICA darbuotojai lapkričio 9 d. dalyvavo posėdyje. Jo metu buvo aptarti 2021 m. darbai ir pasiekimai.
26
spalis
2022

Nuo 2013 m. kasmet spalio mėnesį skelbiame „Gerumo mėnesiu”. Šiemet taip pat dalinamės gerumu ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti nemokamą lietuvių kalbos kursą Ukrainos karo pabėgėliams.
25
spalis
2022

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia tobulinti anglų kalbos žinias su patyrusiais dėstytojais. Nuo rugsėjo mėnesio formuojamos šnekamosios ir dalykinės kalbų grupės.