Naujienos

13

Rugsėjis

2021

lietuviu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_2021_rudens_semestras.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

Prieš kursus dalyviams nemokamai gali būti nustatomas kalbos mokėjimo lygis ir priskiriama grupė.

19

Rugpjūtis

2021

prancuzu_kalbos_kursai_lingua_lituanica_2021_rudens_semestras.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti Pradedu kalbėti prancūziškai kursus. Kurso metu kartu su gimtakalbe dėstytoja Lisa suprasime prancūziško tarimo subtilybes; išmoksime naujų žodžių, naudingų kasdieniame bendravime; naudosime frazes, kurios prideda natūralumo pokalbiui; kiekvieną savaitę praktikuosimės malonioje aplinkoje. 

02

Rugpjūtis

2021

lietuviu_kalbos_vasaros_kursai_uzsienieciams_lingua_lituanica.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo rugpjūčio 2 d. kviečia lankyti intensyvius lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus. Paskaitos vyks nuotoliniu būdu, formuojamos įvairių lygių grupės. 

 

23

Birželis

2021

Dalykines_anglu_kalbos_kursas.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia nuotoliniu būdu lankyti Dalykinės anglų kalbos kursą su gimtakalbe dėstytoja Edith. 

01

Birželis

2021

Pradedu_kalbeti_prancuziskai_1_2.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo birželio 1 d. kviečia nuotoliniu būdu lankyti Pradedu kalbėti prancūziškai kursą. Paskaitos vyks su dėstytoja iš Prancūzijos.

07

Gegužė

2021

LKD_logo_spalv.jpg

Lietuvių kalbos draugija sveikina visus Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga ir kviečia dalyvauti jau ketvirtą kartą rengiamoje internetinėje viktorinoje. Atsakymai priimami visą parą – gegužės 7 d. nuo 00.00 iki 24.00 Lietuvos laiku. Atsakymams skirtas laikas neribojamas.

Viktorinos nuoroda: https://forms.gle/WMghtPZB1QoVBcVcA