Naujienos

12

Kovas

2019

lietuviu_kalbos_kursai_vilniuje_lingua_lituanica_1_.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA nuo kovo 12 d. maloniai kviečia lankyti įvairius lietuvių kalbos kursus grupėmis. Kursų metu studentai ne tik mokosi lietuvių kalbos ir yra supažindinami su Lietuvos kultūra, bet ir ruošiasi kategorijų egzaminams. 

21

Vasaris

2019

rsz_lkd_logo_fb.jpg

Lietuvių kalbos draugija, sveikindama visus Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga, kviečia siūlyti pretendentus, vertus apdovanoti Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premija. Šią premiją 2018 metais įsteigė Kazickų šeimos fondas ir Lietuvių kalbos draugija. 

20

Vasaris

2019

apie_Lietuva_italiskai_lingua_lituanica_1.jpg

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA vasario 20 d. 18 val. maloniai kviečia dalyvauti kelionės gido po Lietuvą pristatyme „Lituania, guida di viaggio“.

30

Sausis

2019

english_language_course_i_speak_lingua_lituanica_3_.png

Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA kviečia lankyti anglų kalbos kursą „Kalbu laisvai“. Renkama suaugusiųjų grupė klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti. 

30

Sausis

2019

praktiniai_anglu_kalbos_kursai_lingua_lituanica.png

2019 m. kovo 25 d. Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA rengia Praktinius anglų kalbos kursus. Kursai skirti valstybės tarnautojams, viešųjų ryšių specialistams ir kitiems anglų kalbos vartotojams.

29

Sausis

2019

kalbos_valandele_lingua_lituanica_10.png

LINGUA LITUANICA instituto direktorė prof. dr. Irena Kruopienė laidoje „Ryto garsai“ kalba apie taisyklingą žodžio epitetas kirčiavimą.

Laidelė (nuo 19:11 min.)